Doğu K. 1.Tur | Chicago Bulls 2-4 Philadelphia 76ers - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Doğu K. 1.Tur | Chicago Bulls 2-4 Philadelphia 76ers

Cevap: Doğu K. 1.Tur | Chicago Bulls 2-3 Philadelphia 76ers

tek oyuncunun uzerine falan kurulmamisti takim, mart ayinda falan inanilmaz iyiydi hucum olsun defans olsun, ama nedense defansi bozuldu takimin, d-rose olmayinca hucum da coktu zaten dengin sutu bozulmus iyice

Reis play offlar kaldırmıyor.

Birde Thibadeou oturup düşünecek bu takıma çok yükleniyor.

Play off öncesi tüm takımlar oyuncu dinlendiriyor buna Miami dahil.

Bakıyorum bir tek Chicagolu oyuncular son maça kadar dinlenmeden oynuyorlar.

Onlarda insan.NBA birinciliğinin çok önemi yok.İyi olan takım deplasmandada çatır çatır kazanır.

Zaten son şampiyonlarda NBA'de biz,Lakers ve Dallas hep deplasmanda maç kazanmışız.

Ayrıca dinlemede yapmış bu takımlar.

Sende haklısın ama bence Noah olsaydıda çok fazla birşey değişmezdi.:(

Geçmiş olsun tüm Bullslulara.

Artık seneye şampiyonluk.

Noah olsa bu maçı alır seri 7.maça kalırdı,kendi sahamızda da koyar geçerdik..Bu arada:

Kaan Kural ‏

Masadan nasıl hışımla kalktıysam bardak düştü kırıldı. Kız uyandı ağlıyor. Hanım uyandı baktı kaos ortamına. "Hepsi CJ Watson'ın suçu" dedim

:asd:

Noah olsa bu maçı alır maç 7.maça kalırdı,kendi sahamızda da koyar geçerdir..Bu arada:

Kaan Kural ‏

Masadan nasıl hışımla kalktıysam bardak düştü kırıldı. Kız uyandı ağlıyor. Hanım uyandı baktı kaos ortamına. "Hepsi CJ Watson'ın suçu" dedim

:asd:

Ben zor görüyorum.

Bu takım Noah varkende 2 kez yenmişti sizi.

Bu arada C.J Watson evlerden ırak.:asd:

Cevap: Doğu K. 1.Tur | Chicago Bulls 2-4 Philadelphia 76ers

bullsa yazik oldu.. dogu finali garanti hatta orada da miamiyi yener nba finaline kalir diyordum ama sakatliklar ilk turda elenmesine neden oldu..

Cevap: Doğu K. 1.Tur | Chicago Bulls 2-4 Philadelphia 76ers

suç ömerde değil maçın bitimine o kadar az kalmışken topu ona atanda

Üst Alt