Doğu K. Ç.Final | Boston Celtics 4-0 New York Knicks - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Doğu K. Ç.Final | Boston Celtics 4-0 New York Knicks

Cevap: Doğu K. Ç.Final | Boston Celtics 3-0 New York Knicks

Demistim Rondo ve Rondo ile birlikte Boston Playofflarda acilir. Her sene böyle oluyor.

Rondo'nun iyi oynadığı son iki maçta da karşısında Tony Douglas olduğunun daha doğrusu Billups olmadığının farkındasınızdır ve bu Boston'un coşmasının New York karşısında olduğunun da farkındasınızdır ve hatta ilk defa dün adam gibi oynayarak da kazandığının farkındasınızdır umarım.

Şahsen ben hiç beğenmedim şu ana kadar Boston'u. Tüm favoriler içerisinde en sıkıntılı olan Boston şu anda özellikle oyun olarak.

Demistim Rondo ve Rondo ile birlikte Boston Playofflarda acilir. Her sene böyle oluyor.

Boston acılır cunku sert takım playofflardada sertlik istek ve garden ın atmosferi konuşur.Ama lakers bostona gore yine guclu boston herkesi eler miami de dahil ama lakers yine bostona ustunluk saglar gibi geliyor özellikle pota altında.

Boston acılır cunku sert takım playofflardada sertlik istek ve garden ın atmosferi konuşur.Ama lakers bostona gore yine guclu boston herkesi eler miami de dahil ama lakers yine bostona ustunluk saglar gibi geliyor özellikle pota altında.

Bence Shaqin sakatligi felan kalmadi ve onu suan NYKu gececeklerini bildikleri icin koruyor. Shaq döndümmü baya katki saglar.

Shaq ve Jermaine sakatlanmazlarsa birdaha yeterli olurlar.

Bence Shaqin sakatligi felan kalmadi ve onu suan NYKu gececeklerini bildikleri icin koruyor. Shaq döndümmü baya katki saglar.

Shaq ve Jermaine sakatlanmazlarsa birdaha yeterli olurlar.

Evet shaq cok kritik özellikle lakers eşleşmesinde bynum la başedebilecek tek oyuncu bostonda ama heran sakatlanabilir.Oyuzden boston guven vermiyor.Yoksa tam kadro saglıklı olarak cok gucluler benchte baya guclu bence

Yahu Pierce ve Allen her şutu soktu neredeyse.Yaşlı kurtlar taşıdı Boston'ı.

images

Üst Alt