Doğu K. Ç.Final | Chicago Bulls 4-1 Indiana Pacers - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Doğu K. Ç.Final | Chicago Bulls 4-1 Indiana Pacers

Cevap: Doğu K. Ç.Final | Chicago Bulls 2-0 Indiana Pacers

Daren Collison sakat mı ? Hakemlik bir durum da yoktu dün bence.

Valla Hibbert'ın bir pozisyonunda steps vardı, sonradan boş bir hücum çaldılar.Öncesi stepsti.Ama şu seride Bulls çok üstün duruyor.Hele Daren Collison falan yokken kafa tutamazlar,Sakatmıydı harbiden acaba?

İndiana bizi çok zorladı. Bu şekilde zorluğu ilk turda görmek iyi oldu..

İlk maç 400 liralık kuponumu yatırdığından beri elensin istiyorum Chicago. O kadar kin duygusu uyandırdı bende. :)

Ne hakemlermiş aga bizim hakemleri geçmiş durumdalar.

Şike var şike.

NBA hakemleri çok kötu la. Oyle boyle degil.

Spurs maçinda arka arkaya Dunçan reyis'e 3 tane touch-foul verdi ustuste, adam'in ritmini bozdu.

Hornets Lakers maçinda CP3 her pozisyondan mermi yemis gibi yere yatti. Hornets son çeyrek 20 FT, Lakers maç boyunca=14.

Miami maçini dememe gerek yok herhalde.(Wade ve highkick)

Knicks-Celtics'te Melo'ya çalinan ofansif foul+KG'nin Douglas'a yaptigi sliding.

Ama bence temizdi CHI-IND serisi. Rose'a çok sert faul yapiyor Pacersliler. Psycho T rose'a Rodman vari fauller yapiyor.

Şimdi hakemler hata yapmasa Miami yine maçı kazanacaktı aynı şekilde de Chicago kazanacaktı. Aynı şekilde Hornets maçı kazanacaktı yine. Tek skorun etkilendiği maç OKC-Denver belki de NYK-Boston'dur.

Tmmda önemli olan dogrulari çalmak, bu takim favori diye amaaaan zaten onlar kazanacakti demek etik degil.

+Maç 88-87'di o Wade'in pozisyonunda yani hersey olabilirdi. (ilk maçtan bahsediyorum)

Thunder-Nugs maçindada çok kötu hatalar oldu dedigin gibi yani sadece benim demek istedigim NBA hakemlerinin lesh oldugu.

Maç 90-87'di ve oradan maç dönmezdi ki o maçta belki hakemin tek hatası oydu. Onun dışında öyle bariz bir hatasını hatırlamıyorum. Chicago maçlarına da laf ediyorsunuz ama ilk maçta ne hakem hatası oldu bir türlü anlayamadım bu kadar bariz.

Spurslu olarak ben bile Marc Gasol'un Duncan'a yaptığı faulleri bu kadar dillendirmiyorum ama siz her topicte neredeyse Miami ve Chicago'nun hakemlerle kazandığını söylüyorsunuz. Tamam anladık sevmiyorsunuz bu takımları özellikle de Miami'yi ama her başlıkta da aynı şeyleri sürekli okumak da güzel olmuyor. Seriye odaklanmak en iyisi.

Kaldı ki şu ana kadar Miami de Chicago da iki maçı kazanmayı hak etti. Sixers ve Indiana özellikle birinci maçlarda çok direnseler de sonunu getiremediler ve bunun hakemle alakası falan da yok.

NBA'de genel olarak hakem fiyaskoları mevcut. Ayrıca telafi düdüklerinin afedersiniz ama babası burada..

Kaldı ki şu ana kadar Miami de Chicago da iki maçı kazanmayı hak etti. Sixers ve Indiana özellikle birinci maçlarda çok direnseler de sonunu getiremediler ve bunun hakemle alakası falan da yok.

Ama bence temizdi CHI-IND serisi. Rose'a çok sert faul yapiyor Pacersliler. Psycho T rose'a Rodman vari fauller yapiyor.

Chicago'ya lafimiz yok, onlar hak etti iki maçida. Ama diger maçlar hakem hatalariyla dolu, bunlara hakemle alakasi yok diyorsan o zaman fener bu sene butun maçlarini ter temiz kazanmistir.

Bu arada harbi anlamadim yani orda ofansif faul çalinsa maç 90-87; Philly halen maçi alabilirdi nasil 'zaten Heat aliyor' o maçi?

NYC-Celtics, OKC-Nugs ve Heat-Sixers maçlarinda sonuçu belirleyen hakem hatalari olmustur.

Bende diyorum iste NBA hakemleri dandiktir sen dahada adamlari savunmaya çalisiyorsun

Ben hakemlere iyi falan mı diyorum ya da hata yapmıyorlar mı diyorum ?

Heat-Sixers maçında Sixers farkı kapatarak oraya kadar getirmişti fakat Miami tekrardan sayı buldu ve bu rüzgarı dindirdi ki oradan da maçı kazanma şansı çok azdı Sixers ama bu değil ki kazanma şansı yoktu. Fakat burada benim anlatmak istediğim bu değil. Eğer hakemlerden bu kadar veryansın ediyorsanız Spurs-Memphis başlığı da var orada. Duncan'a yapılan faulleri şu ana kadar bir defa dillendirdiniz ki sizin bakış açınızla bakmak gerekirse olaya o maçın kazanılmasında o sayılar ki özellikle son çeyrekte 6 sayı falan mı ne buldu böyle Marc Gasol ve bu sayılarla birlikte farkı eritti ve maça ortak oldu Memphis ve nihayetinde maçı kazandı ki ben iyi bir Spurs taraftarı olarak hiç dillendirmedim bu hataları. Maç zevkliydi ve Memphis de Allah için iyi oynadı ve kazandı.

Burada önemli olan sizin antipati duyduğunuz (Miami Heat'den bahsediyorum ki antipati duymanızın sebebi LeBron James) takımın maçında yapılan hatayı ikide bir dillendirmeniz. Tamam hata yapıldı ama şu forumda üç gündür de hakem tartışılmaz ki be abi.

Üst Alt