Doğu K. Final | Chicago Bulls 1-4 Miami Heat - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Doğu K. Final | Chicago Bulls 1-4 Miami Heat

Cevap: Doğu K. Final | Chicago Bulls - Miami Heat

Normal sezon maçları kesinlikle ölçü değil Miami için, takım yeni yeni oturdu diyebiliriz. Riband meselesi önemli,, Miami'nin zayıf pota altına karşın Noah ve Boozer gibi iki önemli riband'çı var Bulls'da ve bunlar sayı da bulabilen oyuncular, Miami bunun çaresini düşünmeli.

Eşleşmeler'de ise; Wade ve Rose'un birbirlerini savunacağını düşünüyorum. Wade Rose'u başarıyla savunacaktır fakat Rose Wade'i bi noktadan sonra savunamaz :)

Boozer, Bosh kafa kafaya diyebiliriz. Boozer savunmada, Bosh'un ise hucumda ufak bir üstünlüğü var.

Lebron - Deng eşleşmesinde ise hucumda da, savunmada da Lebron bariz üstün. Seriyi 30 sayı ortalamanın üzerinde bitireceğini düşünüyorum.

Diğer pozisyonlar ve Benchler aynı düzeyde neredeyse. İki tarafta da karşılıklı üçlük tehditleri Korver ve Jones var. Bu oyuncuların performansı da belirleyici olacaktır.

Seri tahminim; Miami Chicago'da en az 1 maç kazanır ve 4-1 Miami biter, Kötü ihtimal 4-2 diyorum.

Amerikalılar Playoff için çocuklarla adamların ayrıldığı yer diye söylerler.Tecrübe ve buraları oynamak cok onemli lebron wade varken ve boston elemenin motivasyonu varken chiagonun hic sansı yok ben serinin 4 1 yada 4 2 miami alcagını düşünüyorum.

Çocukluğumdan beri Chicago'yu tutarım ve bu seriyi de Chicago'nun almasını istiyorum :)

Miami'nin yıldızlarını durdurursa bir Chicago durdurur ama onlar bile yetersiz kalacak bence; Miami alır.

4-3 bulls.

Seri 3-3 e gelirse,bulls final şansını kendi eliyle evinde vermez.

Yok artık LeBron :D

229212_10150602665785165_353222415164_18687988_493200_n.jpg

Üst Alt