Doğu K. Final | Miami Heat 4-3 Boston Celtics - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Doğu K. Final | Miami Heat 4-3 Boston Celtics

Cevap: Doğu K. Final | Miami Heat 0-0 Boston Celtics

gotten uydurma teknik fauller çaliniyor once allen sonra kg simdide rivers

Hakemler maçın içine etti yine. Ulan San Antonio şunları bir şamar oğlanına çevirse, Oklahoma falan da değil. Yaşlı dedikleri San Antonio yapsın.

Hakemler böyle yönetecekse hiç oynanmasın bu seri. Ayıptır.

Hakemler macın içine etti.Ulan rivers naptıda teknık faul verdın kg de hıc bısey yapmadı.Yanlız ray allenın 100 de65 le oynaması faulllerde ınanılmaz.Ben böle üst üste faul kacırdıgını daha önce hıc görmedim.

Şu süre dolmuşken atılan basketi silecekler mi bakalım.

Ulan bir mola vereyim dedim olaylar olaylar olmuş. O basket de sayılmamış berabere bu arada.

Cevap: Doğu K. Final | Miami Heat 1-0 Boston Celtics

lebronun tipe bak

lebron.jpg

riversin 'C'Mon Man!' lafina teknik faul calinmis saka gibi..

Hakemler yapti yine yapacagini malesef. Heati herzaman kurtarmaya calisiyorlar, zorla Sampiyon yapmak istiyorlar.

Ama 2. maci alir Boston. Cok kötü oynadigimiz macta, hakemlere ragmen maci bi ara yine ceviriyoduk ama olmadi.

Hakemler yapti yine yapacagini malesef. Heati herzaman kurtarmaya calisiyorlar, zorla Sampiyon yapmak istiyorlar.

Ama 2. maci alir Boston. Cok kötü oynadigimiz macta, hakemlere ragmen maci bi ara yine ceviriyoduk ama olmadi.

Ah be Tayfun çok iyimsersin be.:(

Yav nereye yeniyon Ray Allendan ve Pierceden katkı alamıyoruz.

Bench zaten yok.Rondo blok yiyecem korkusuyla saçmalıyor.

Hakemler kötüde bizde kötüyüz.

Toparlanmamız şart eğer bu oyunu oynarsak seri 4-0 biter.

Ray Raye inanamıyorum serbest atış atamıyor yav.Pierce her zamanki gibi Lebron karşısında eziliyor.

Bir tek KG ile olmaz bu iş.Rondo adam gibi oynamalı artık.Benche girmiyorum zaten cacık olmaz onlardan.

İşimiz zor keşke senin dediğin gibi alsak ben yanılsam.:(

yahu ray allen ile pierce ne yaptigini bilmiyor, bilmem kaç tane hucum ribaundu veriyorsun, lebron'la wade pota'ya yuruyerek turnike atiyor, oyuncularin turiaf ve anthony gibi kazmalardan tirsiyor ama sen daha hakem diyorsun.

ha hakemlerde çok lesti, boston ilk yariya 5-10 sayi onde kapatmasi gerekirdi ama beklenen seyler bunlar. asacaksin bunlari.

boston ikinci maçida almak istiyorsa ray ve pierce'in çok ekstra katki yapmasi gerekiyor. g1'de aldiklari bench katkisi ikinci maçta olmayabilir. bosh'da 3'u maça donebilirmis yani boston finale gitmek istiyorsa game 2 is a must!

Galibiyetle başladık, umarım devamı gelirde fazla uzatmayız :) .

Pozitif düsünün, pozitif. Her zaman bu kadar kötü oynamazlar bizim cocuklar. Pierce kötü mactan sonra cosar genellikle. Rondoda uzun zamandir en kötü macini oynadi, oda daha iyi oynar. Tek korkum, en sevdigim Reisten katki alamayacagimiz. Ray Allen son sakatliktan sonra hala kendine gelemedi malesef. Serbest atislari bile kacirir oldu. Güvencini iyice kaybetti .

Pozitif düsünün, pozitif. Her zaman bu kadar kötü oynamazlar bizim cocuklar. Pierce kötü mactan sonra cosar genellikle. Rondoda uzun zamandir en kötü macini oynadi, oda daha iyi oynar. Tek korkum, en sevdigim Reisten katki alamayacagimiz. Ray Allen son sakatliktan sonra hala kendine gelemedi malesef. Serbest atislari bile kacirir oldu. Güvencini iyice kaybetti .

Yalnız onun sorunu mentaldir bence.

Sakat olabilirdi bu onun şut atma yeteneğini etkilemez elinde bir sakatlık yoksa.

Normalde gözü kapalı serbest atış sokabilecek bir oyuncudan bahsediyoruz.

Yalnız onun sorunu mentaldir bence.

Sakat olabilirdi bu onun şut atma yeteneğini etkilemez elinde bir sakatlık yoksa.

Normalde gözü kapalı serbest atış sokabilecek bir oyuncudan bahsediyoruz.

Kesinlikle, son Philly macinda Highlightlarda Ray Alleni mactan önce gösterdiler. Karanlikta 3lükleri sirayla sokuyordu, ama mac icinde tam tersi.

Coach birsey yapsin, Mentalcoach felan yokmu.

Üst Alt