Dokuzuncu Hafta İçin Beklentileriniz Neler ? - Sayfa 29 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dokuzuncu Hafta İçin Beklentileriniz Neler ?

Cevap: Dokuzuncu Hafta İçin Beklentileriniz Neler ?

9. haftada 9 atmak isterlerse iş sakat doğrusu.Şuan ciddi olarak 5-10 gol yeme ihtimalimiz var farkı Fenerbahçenin bulduğunu atma oranı belirleyecek.

A.Gücün'den kendi sahasında 4 yiyen bir takım fenerden erken bir gol sonucu sonra kac tane yer düsünemiyorum .

Valla Abdullah Ağabey...

Stresli olan bizdik hep...

Bu sefer kaybedecek bir şeyimiz yok...

Kazanacağız diye düşünüyorum...

Yok fark-mark yapıcaz diyen fenerliler görecekler günlerini...

Aslında 2 haftadır bir oyun oynuyoruz. Hepsi tamamen rol icabı. Sadece 1-2 tanesi hariç oyuncuların ve tabi ki taraftarın durumdan haberi yok. Yönetim, teknik ekibin çalışması ve o 1-2 oyuncunun saha içi yardımı ile Galatasaray'da çok ciddi bir kriz ortamı var ve teknik direktör gitti gidecek görüntüsü yaratıldı. Bu sayede birincisi artık Kadıköy'e durumu bilmeyen oyuncular "kazanacağız" diye aşırı konsantrasyonla gitmiyorlar, bu sayede maçın ilk dakikasından itibaren atmosfer ve Fenerbahçe'nin temposundan etkilenip "eyvah ya yine yenilirsek" diye ayakları titremeyecek ve maç boyu sinirlerine hakim olacaklar. Zaten "Fenerbahçe'ye yenilmek" dışında başka endişeleri var çünkü. İkincisi Fenerbahçe camiası bu kez çok rehavete kapılmış durumda. Bizim oyuncular "olan oldu zaten çıkalım oynayalım" mantığında olacağından daha rahat olacaklar ve iyi oynayacaklar. Fenerbahçe rehavet içindeyken bir anda karşısında birşeyler yapabilen Galatasaray'ı gördüğü için panik yapacak ve onlar "ya yenilirsek" stresini yaşayacaklar. Tek risk bu planlardan haberi olan 1-2 oyuncunun oynama ihtimali. Çünkü onlar aşırı konsantre...

Evet, sadece ütopik bir hayal kuruyorum...

Benim hiç umudum yok ,çünkü oynadığımız oyunu şuanda Bank Asya 1'ci liginde oynuyorlar.

Derbi haftası izinler var. Belirsizlik hat safhada ve takımın kaptanının bu maçta oynamamak için gidip adama tekme atıp kırmızı görmek istemesi beni geçmişteki 10 yıldan daha çok üzmüştür. Ve bu kişilerin halen takımda bulunması iğrenç bir durumdur.

Şöyle olur;

Takım zaten diptedir bir haftadır kaostadır moraller sıfırdır f5 taraftarı ve futbolcuları yapacakları şovun hesabını yaparlar derken 11 Aslan çıkar sahaya artık ne karıköy ne 10 sene umurlarındadır kulak asmazlar sataşmaya kalkan 50 bin şapşala çıkarlar toplarını oynarlar sakindirler niang gelir birkaç kez tehlikeli olur derken f5 ne oluyoruz hani biz bu adamları 20 dakikada perişan ediyorduk derken gol olur artık kim atarsa maç biter '' söyle fener syle söyle ne oldu.....'' tezahüratı geceye renk katar Galatasaray küllerinden herzamanki gibi daha güçlü doğar

2010-10-19_dejavu446.jpg

Ben bu havayı gördüm. İddaa'da FB galibiyetine 1.35 oran vardı. Maçta Fenerbahçe taraftarları "Son teklif 6-0 var mısın yok musun?" diye pankart açmıştı. O dönemde Galatasaray Avrupa'da kötü Fenerbahçe ise Avrupa'da tarihinin en iyi dönemini yaşıyordu. Galatasaray'ın İlk 11'inde hiç yabancı futbolcu yoktu. Basın Galatasaray sahaya PAF takımı gibi, Fenerbahçe ise Brezilya milli takımı gibi çıkıyor diyordu. Ama maçta aslanlar gibi oynadık ve Kadıköy'de galibiyeti kaçırarak 0-0 berabere kaldık.

Bundan yaklaşık 10 sene önce Johnson'ın bize attığı golle sürpriz bir şekilde bizi yenmesinide anlatabilirim. İşte bu yüzden bu maçlara derbi ve derbi'nin favorisi olmaz diyorlar.

Boyle bir kaos ortaminda da eger futbolcularimiz maca stresli cikarsa yaziklar olsun, bir paok bir oyung boys kadar oynayamayacaksak onada yaziklar olsun. En azindan kafam rahat acaba yenermiyiz dusuncesiyle izlemiycem maci

Üst Alt