Doldur Boşalt #4 | 21 Temmuz | 22:00 - Sayfa 40 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Doldur Boşalt #4 | 21 Temmuz | 22:00

Mutahit adama milyar dolarlık kulübün geleceğini emanet etmeyeceksin

Aynısını kuşlar yapsa sabahtan akşama kadar dalga geçeriz
Mutahiti futbolun başına getirdiler diye
rengim kaldığın yerden tam gaz devam ediyorsun. geçen sene geldiğimde forumdan ihraç edildiğini görmüştüm, beni bir hayli üzmüştü.

sen kulübe bağış yaptıktan sonra işler hiç yolunda gitmedi...

dede ümitvar konuştu
Nevzat da dün Gueye defteri daha kapanmadı, transferlerde üçüncü dalga gelecek falan demişti. Bakalım haberler genelde olumsuz olsa da stoper bölgesi için yerli ilk hedefimiz Abdülkerim'di onu aldık. Sergio Oliveira bence o bölge için önceliğimiz olan bir oyuncuydu ve aldık. Sağ bek de aynı şekilde. Seferovic'i bilemiyorum ama alternatifse de gayet iyi herif. Joao Pedro net hedefti onu kaçırdık. Orada sıkıntı yaşıyoruz. Bence Sanson transferi de iyi olurdu o da kaçtı diyebiliriz. Yine de sağlam bir son yapabilirler. En azından şu ana kadar kötü bir oyuncu almadıklarını söyleyebiliriz rahatlıkla. Dördü de net oyuncu.

Ama haftaya transferler bitmezse yine panik hamleleri gelmeye başlayabilir. Işte o zaman patlarız. Şimdilik yangınlık bir şey yok bence.

rengim kaldığın yerden tam gaz devam ediyorsun. geçen sene geldiğimde forumdan ihraç edildiğini görmüştüm, beni bir hayli üzmüştü.

sen kulübe bağış yaptıktan sonra işler hiç yolunda gitmedi...
O sendin değil mi Renktaş :)

Ne yapalım dostum profesyonelce yönetilmiyor ki kulüp.

Campos kalsaydı bir şeyler değişebilirdi yada eşref gelseydi ona zorla Alman hoca aldıracakti Aysal ve ekibi o zaman da bir şeyler olabilirdi.

Ama eşek bile aynı çukura ikinci kez düşmez iken biz tarihimizin en kötü kulüp başkanını bir daha seçtik üstelik bu adam tefeci'den daha çok kulübe dolarla faiz kesmiş

Haritle Januzaj ı alıp kanat rotasyonuna sokmak lazım Kerem ve Yunus la

Bu şekilde gayet güzel 4lü olur 👍

Sol taraf Harit Kerem
Sağ taraf Adnan Yunus

Kim iyiyse o oynasın

İkisi aynı anda oynayacak diye bi durum yok, stoperi ve beklerden birini yerli yapabilirsin bazı maçlarda.

Bozok gelirse forvete yeri gelir onu alırsın 2. Yarıda

Kaldı ki okan kaleye 2-3 maç geçsin sağlam performans versin kimsenin muslerayı arayacağını sanmıyorum
Muslera sezona iyi başlangıç yapamazsa formayı kaptıracaktır zaten. Bu sezon kimse geçen sezonki performansına katlanamaz. Ancak iyi giriş yaparsa da kesilmez asla.

Tablo şöyle

1- MUSLERA / Okan Koçuk - Batuhan (Geri Çağırmalı Kiralık)
2- NELSSON / Emin Bayram
3- ABDÜLKERİM / Ozan Kabak* - Metehan (Kiralık Gidebilir
4- AANHOLT / Kazımcan* (Kazımcan'dan emin değilim)
5- LEO DUBOIS / Ali Turap - Omar
6- TRANSFER* / Transfer* - Taylan
7- YUNUS / Transfer* - Morutan (Kiralık)
8- SERGIO / Hamza - Berkan - Cica
9- SEFEROVIC / Gomis - Yerli Transfer - Eren Aydın (Kiralık)
10- TRANSFER* / E.Akbaba
11- KEREM / Transfer*

Böyle bakınca nerelere yerli-yabancı takviye lazım görülüyor çok net.

Kadroda fazlalıklar;

Ömer Bayram - Emre Kılınç - Oğulcan - Barış Alper - Aytaç Kara - Sekidika - Luyindama

Son düzenleme:
Üst Alt