Doldur Boşalt #5 | 29 Temmuz | 23:00 - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Doldur Boşalt #5 | 29 Temmuz | 23:00

ligi istatistik olarak alt üst etmesine rağmen bizim dışımızda ciddi alıcısı olmaması düşündürücü. hangi defoları yüzünden transfer yapamadıgı ciddi sorgulanmalı(bence mental ve atletik defolar) defosu olmayan topcunun bize dusmesi imkansız ztn öyle bir beklentim yok ama defoları olan ya tutarsa transferine 7 8m vermek korkunc bir risk bizim için. kesinlikle karşıyım bu transfere.
@Keramettin TANRIVERDİ aynı anda benzer yorumları yaptık

AZ eğer oyuncuyu bir tur sonra yollamak istiyorsa kiralama ücreti ödesin yada hiç uğraşmasın sezon boyu oynatsın biz de başka oyuncu alalım.

Hazırlık maçlarına dikkat ettiniz mi, hâlâ kontra atak oynuyor takım(Gelen transferlerle biraz daha etkili şekilde.)Okan Hoca 'nin ne oynatmak istediğini anlayabildiniz mi?

@emre bayram 6 no ozelinde ,
kendi yari alanimiz dan cikislardaki * 6no bazli oynayan oyuncularimiz > melo dan sonra net olarak ; bosluk.
< *kendi_yari_saha_bolgemiz ozelinde *takim defansi koordine ve de reaksiyon aksiyon denklemi konusuna baktigimiz vakit; yedigimiz gollerde merkez 6 , ana hat olarak *diger yan & gerideki yapi ile bayagi kopuk ve de saglikli bir entegrasyonun saglikli yapilmadigini dusunuyorum.

son iki uc sezon cok basarisiz bir denklem denenmesi bu bolge dolayli , hatali tercihlerdi malesef...
<=> profil ve tipoloji odakli sisteme / oyuna uygunluk , hatlar arasi uyum ve koordinasyon baglaminda.

@Keramettin TANRIVERDİ
*evander bonservis konusunda degindigin $ noktasina katiliyorum. makul olmasi kaydiyla bence de.

Ona salı gününe kadar süre ver buna pazar gününe kadar süre ver böyle diye diye lig başladı ve biz hâlâ orta sahaya gerekli takviye yapamadik. Yahu o an imzayı atiyorlarsa atsınlar yoksa defolup gitsinler ne lan bu bisiklet mi bir iki tur daha atayim sonra sana vereyim der gibi

SM-M127F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Şuan kayinpederlerdeyim, space dinleyemiyorum. Nöbet benim gibiler için kaçış noktası idi😂 spacetende keyif almıyor değilim ama evdeyken

ligi istatistik olarak alt üst etmesine rağmen bizim dışımızda ciddi alıcısı olmaması düşündürücü. hangi defoları yüzünden transfer yapamadıgı ciddi sorgulanmalı(bence mental ve atletik defolar) defosu olmayan topcunun bize dusmesi imkansız ztn öyle bir beklentim yok ama defoları olan ya tutarsa transferine * 7 8m vermek korkunc bir risk bizim için. kesinlikle karşıyım bu transfere.
* $ konusuna elbette bastan beri bu bakistayim. makul olmali. salt kendisi degil. genel bu transfer donemimizde kimi istisna bolge(6no) profili (gueye misal) disinda -makul bonservisler den yana oldugumu takip edenler fark edeceklerdir.

ismi ilk ciktiginda belirttigim gibi ;4 $ civari olmali olumlu vurgusu nacizane belirtmistim . sevgili @Keramettin TANRIVERDİ nin de az once dedigi gibi - olmasi gereken de bu.

Gelecek yabancı santrafor hem 2. forvet, hem kanat oynayabilen biri olacak muhtemelen. O tip oyuncuların isimleri daha çok geçiyor gibi. O yüzden kanada ayrıca bir yabancı alınmama ihtimali kuvvetli veya alınırsa çok genç biri olabilir.

Üst Alt