Domenec Torrent, Galatasaray‘da İddiası! - Sayfa 32 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Domenec Torrent, Galatasaray‘da İddiası!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Başarılı olacağını düşünmüyorum. Karşılaştırmak tam olarak doğru olmasa da yeni bir Riekerink vakası olma ihtimali yüksek.

Terim sonrası başarılı olacak antrenör yok diye bozuk para niyetine alıyorlar.

Hayır kardeşim sen madem bir halt yedin devamını getir, böyle yaparak kendini harcıyorsun.

Burak Elmas Koç kankası ile birlikte Mayıs olmadan gidecek. Galatasaray vefasızları, kişisel ilişkilerini kulüp çarkının önüne koyanları barındırmaz.

Flamengolu taraftarlarin yazdiklarina bakarsak gecmis olsun hepimize. Td kariyeri olmayan adami getirmek bizim yonetime yakisirdi. Bu esekler ordusunu kime verirsen ver bisey yapamaz gerci.

Başka bir hocaya yardımcı olarak gelseydi hepimiz sevinirdik. Büyük takımda birinci adam olmak farklı bir durum , öyle Pep gibi bir figürün arkasında arka planda çalışmaya benzemez. Benzemediği , Brezilya tecrübesinden ortada zaten. Bir milletten hoca gelmesin seç deseler İspanyol hoca derdim herhalde , bizim memleketle dokusu asla tutmamış bir ekol. Keşke bir Alman çözebilseydik.
Brezilya'yı kıstas alma bence. Tarihlerinin en başarılı hocası Jesus'u bile postalamış adamlar. Bizim kadar karışık ülke.

Insallah gerets gibi heycan verici olur ve devamlılığı olur.bu kendisi icin donum noktasi bi an,burdan cikarsa Galatasarayin da umudu olur

Ya Semih aklı başında adamsın yapma gözünü seveyim, onu kıstas alma bunu alma neyi alayım adamın kariyeri yok ? Şu seçimin mantıklı bir izahı yok.
Antrenörlük kimya tutması işi. Zamanında Rijkaard-Neeskens, Prandelli, Mancini bir sürü kariyerli hoca geldi ama sonuç olarak hepsi başarısız addedilerek gitti. Bu seneki kadro anlayışına Terim zaten yanlış bir isimdi ama belki yönetim hocanın arkasındayken bir şeyler değişir diye düşündük ne oldu? Kimya tutmadı. Beceremedi Terim kısacası. Mental anlamda kendi anlayışına uyduramadı oyuncuları. Bir stres, bir disiplinsizlik hali...

Bu sefer de altyapı kültürünü bilen, futbolun bilimsel kısmında Guardiola'nın güvendiği bir isimi denemek bana anormal gelmiyor. Kimya tutarsa yetenekli adamlar da kazandırabilir kulübe. Ha 1. adam olma meselesi doğru. Daha önce de yazdım. Bu basın varken Guardiola gelse sorguya çekilecek sırf yabancı olduğundan zaten. Ama ben artık bu kısır döngüden sıkıldım. Biraz da değişik isimler ile farklı kafalara girmeli kulüp.

Not: Bu yorumların hepsini kulübün parası olmadığı için fiyat/performans kıstaslarını düşünerek yapıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt