Domènec Torrent: "İlk 20 dakikada maçı kaybettiğimizi düşünüyorum" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Domènec Torrent: "İlk 20 dakikada maçı kaybettiğimizi düşünüyorum"

Galatasaray Teknik Direktörü Domenec Torrent: "İlk 20 dakikada maçı kaybettiğimizi düşünüyorum. İkinci yarı daha dengeliydi. İkinci yarı daha iyi oynadık ama 19 dakika içinde iki gol yemek zor oluyor."

Domènec Torrent: "Ben Konyaspor'u çok kez gördüm ve gerçekten iyi oynayan ve oynadıkları maçlarda hakkettiklerini genellikle alan bir takım."

Domenec Torrent: "Çok karışık bir durumdayken takıma gelmiştim. Şu andan sonra her maça kazanmak için çıkacağız."
şu andan sonra her maça kazanmak için mi çıkacakmışız? Bu zamana kadar ne için çıkıyorduk biz maçlara bilen var mı?

Domenec Torrent: "Bu kadroyu ben yapmadım, bu kadro bana kalmış olan bir kadro. Ben bu meydan okumayı kabul ettim."

Sonunda yapmış gereken açıklamayı. Tebrik ederim bu açıklamayı bekliyordum.

Bir kez daha yüksek sesle; takımın bu durumda olmasının sebebi Cicaldauya 6,5 milyon euro veren, bu takımı gençlik ayağına vasata alıştıranlardır.

Skandal açıklamalar.

“Bundan sonra tüm maçlarda kazanmak için çıkacağız” nedir ya? Kazanmak için çıkmadın mı bunca maç yani?

Tek kelimeyle SKANDAL.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yahu bu çevirilerde bir sıkıntı mı var ya da puştluk amacıyla mı böyle çeviriliyor çözemedim. Pulgar'ın röportajında da "Maça kazanmak için çıktığımızı verilen bilgilerden de anlıyoruz." gibi bir ifade vardı. Barcelona maçı için yapılan röportajın çevirisinde de hatalar olduğu anlaşılmıştı. Tercüman puşt fikirli mi yoksa cümleyi tercüme etmede kapasitesi mi sınırlı anlayamadım. Ha eğer çeviriler doğruysa da o zaman bu adamları kimse uyarmıyor mu kardeşim, uzaylıya da sorsan Galatasaray'ın kazanmaya çıkması gerektiğini bilir, siz ne ayaksınız diye?

SM-G970F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Domenec Torrent: "Bu kadroyu ben yapmadım, bu kadro bana kalmış olan bir kadro. Ben bu meydan okumayı kabul ettim."
Yahu zaten bir önceki başarısız olduğu için yeni bir td gelmiyor mu arkadaş. Açıklamaya bak. Beceremedim de çek git o zaman bulunur elbet toparlayacak kalibrede bir td.
Bir takıma yeni göreve gelen her td başarısız olunca bunu bahane etsin, ne güzel İstanbul be !

Rakiplerimizin puan kaybettiği hafta puan almalıydık hodjam

hiç yakışmadı yani bilesin

Bu fırsatları tepmemeliyiz

Yoksa bir anda kendimizi ateş hattında bulabiliriz

Lütfen dobarlan artık

Maçtan önce herkes ideal 11 olduğuna hemfikirdi
Hiç kimse Cica’nın bu kadar hayalet gibi olacağını, Pulgar’ın ve Boey’in Taylan ve Omar’dan daha geri performans vereceğini beklemedi
Yine de 2. devre değişiklikler tam olarak doğru değişikliklerdi
Oyunda ve oyuncuların genelinde de bir gelişme olduğunu düşünüyorum
Genelde disiplinden kopulsa da En azından oynanmaya çalışılan bir oyun var
Hocanın öğretici olduğu belli, yapılmaya çalışılan bazı şeyleri oyunda görebiliyoruz
Ama Mucize de beklememek lazım, gelişmeye devam eder ama bu sezon bir yere kadar
Konya da çok matah oynamadı ama maçın başında 2 geldiler 2 gol oldu
Ama sezonun genel görüntüsü kırılgan bir takımız, kolay gol yiyoruz
Sadece hocanın öğretmesiyle de hemen düzelmez

Bu neçe analizdir üstadım. İşte Guardiola'nın yanında bilmem kaç sene yardımcılık yapmanın getirileri. Adam bir kez izliyor maçı ve ilk 20 dakikada kaybettiğimizi anlayabiliyor. Vay anasını bee...

Bu hocayı savunan insanlar vardı. Terim de bu sene kötüydü bu adam da kötü. Hatta Terim'den de kötü. Acilen Başkan ile birlikte gönderilmeleri gerekiyor.

Üst Alt