Domenec Torrent İstanbul'da - Sayfa 18 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Domenec Torrent İstanbul'da

kabul ediyorum lakin hocanın sezon sonuna kadar hakkı vardı en kötü avrupa olayı var
şimdi avrupada elenirsek içimizde hep ukde kalacak terim ile ne olacaktı diye

bu şekilde gelen hocaya da yazık oldu
Yeni gelen hocanın işi çok zor doğru diyorsun. Bir de üstüne isimsiz ve tartışılan biri geldi. Ben doğru tercih olduğunu düşünmüyorum lakin demek ki imkanlar bu kadar. Artık isimli yabancı hocalar bu ülkeye gelmez kolay kolay. Ne olacağını hep beraber göreceğiz. Büyük kumar ve tutmazsa küme dahi düşebiliriz. Fb gibi bizi ittiren de olmaz ki kurtulalım.

Avrupa olayında ise bence futbolcuların ekstra motivasyonu ve kontra atak futbolu sayesinde o neticeleri almışız belli ki. Hocanın o konuda büyük bir katkısı olsa bu lige de yansırdı. O yüzden bence avrupa için hoca faktörü çok önemli değil. Futbolcuların motivasyonu belirler ki zaten en fazla kaç tur gidebiliriz mevcut kadro ile zor.

Yeni gelen hocanın işi çok zor doğru diyorsun. Bir de üstüne isimsiz ve tartışılan biri geldi. Ben doğru tercih olduğunu düşünmüyorum lakin demek ki imkanlar bu kadar. Artık isimli yabancı hocalar bu ülkeye gelmez kolay kolay. Ne olacağını hep beraber göreceğiz. Büyük kumar ve tutmazsa küme dahi düşebiliriz. Fb gibi bizi ittiren de olmaz ki kurtulalım.

Avrupa olayında ise bence futbolcuların ekstra motivasyonu ve kontra atak futbolu sayesinde o neticeleri almışız belli ki. Hocanın o konuda büyük bir katkısı olsa bu lige de yansırdı. O yüzden bence avrupa için hoca faktörü çok önemli değil. Futbolcuların motivasyonu belirler ki zaten en fazla kaç tur gidebiliriz mevcut kadro ile zor.
yapma üstat ya hoca faktörü nasıl önemli olmaz

avrupada 1 maç hariç genelde topu rakibe bıraktın boşluk aradın ara ara hakimiyeti aldın yenilmeden çıktın
ligte topu sana bırakıyorlar keza net pozisyonlarda buluyorsun ama atamıyorsun

hocanın ön taraftaki seçimleri hatalıydı, halilde ısrar etmesi felan ama o kadar çok kaçırdık ki en az bi 10-13 puanımız vardı bana göre
orta sahada kesici birinin ve ileriyi paslayacak birinin olmaması da çok etkiledi

yapma üstat ya hoca faktörü nasıl önemli olmaz

avrupada 1 maç hariç genelde topu rakibe bıraktın boşluk aradın ara ara hakimiyeti aldın yenilmeden çıktın
ligte topu sana bırakıyorlar keza net pozisyonlarda buluyorsun ama atamıyorsun

hocanın ön taraftaki seçimleri hatalıydı, halilde ısrar etmesi felan ama o kadar çok kaçırdık ki en az bi 10-13 puanımız vardı bana göre
orta sahada kesici birinin ve ileriyi paslayacak birinin olmaması da çok etkiledi
Yav önemli tabi ki o anlamda söylemedim. Mevcut koşullarda çok da belirleyici değil dedim bir taktik dehası değil ise. Fatih hocayı da Fatih Terim yapan taktik dehası değil disipliniydi. Onu da kaybedince geriye pek bir şey kalmadı.

Halil, Babel, Arda vs... bir çok hatası var elbet. Evlatçılık hastalığı ve egosu zaten bilinen bir şey. Olmuyordu artık işte olamıyordu. Keşke olabilseydi de şampiyonlukla veda etseydi.

Üst Alt