Domenec Torrent Maç Öncesi Açıklamaları | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Domenec Torrent Maç Öncesi Açıklamaları

Domenec Torrent: "Başakşehir'in son 4 maçını izledik, gerçekten çok çok iyi oynuyorlar. Biz de Galatasaray'ız, oyunlarını minimalize etmeye çalışacağız. Elimizden geldiği şekilde oynamamız gerekiyor, iddiamız yok şu anda ama sorumluluğumuz bu."

Domenec Torrent: "Türkiye'de hep motivasyondan konuşuluyor, hiç taktikten konuşulmuyor. Bu ilginç. Galatasaray'ın teknik direktörü için de oyuncusu için de motivasyonun içinden geliyor olması lazım."

Allahtan taktik konuşuyor. Oyuncuların nerede pozisyon aldığı belli değil. Ruh gibi izliyor maçı kenardan üstüne birde buna para veriyoruz. Dünyanın en keriz takımı olabiliriz. Hem maç izle hem para al hemde kamera karşısında saçmala güzel iş valla

Domenec Torrent: "Türkiye'de hep motivasyondan konuşuluyor, hiç taktikten konuşulmuyor. Bu ilginç. Galatasaray'ın teknik direktörü için de oyuncusu için de motivasyonun içinden geliyor olması lazım."
Yahu hadi oradan. Motivasyon bu oyunun ruhudur. Taktik ile motivasyon eşittir benim gözümde. Küme düşmeme mücadelesi veren takımın orta sıra takımlarını yenmesi de bu yüzdendir. Hedefe motive edemezsen, takım lay lay lom takılır. En büyük örnek Real Madrid.

Yahu hadi oradan. Motivasyon bu oyunun ruhudur. Taktik ile motivasyon eşittir benim gözümde. Küme düşmeme mücadelesi veren takımın orta sıra takımlarını yenmesi de bu yüzdendir. Hedefe motive edemezsen, takım lay lay lom takılır. En büyük örnek Real Madrid.

ya güya guardiolanın yanında takılmış guardiola o videolarda nie g. yırtıyor acaba nasıl olsa motivasyon önemsizmiş. bizi mi kandırıo bu herif guardiolayı tanıom diye.

dursun-ozbek-kufredebilirsiniz-ben-buradayim_002.jpg

Üst Alt