Domenec Torrent: "Oyuncuların şu anki fiziksel kapasitelerinden inanılmaz memnunuz" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Domenec Torrent: "Oyuncuların şu anki fiziksel kapasitelerinden inanılmaz memnunuz"

Domenec Torrent: "Kerem, kendini her gün geliştirmek istiyor. Kalitesi var. Çok dikkatli bir genç. Onunla birlikte olduğumuz için şanslıyız."

Domenec Torrent: "Inaki Pena bugün bize bildiğimiz performansını gösterdi. Geleceği iyi olacak."

Ne alaka ya?
Bu fizik Konya macinda neredeydi? Eger fizik olarak iyiysek cikip bjk macini da oynayacaklar. Orada da Konya maci gibi olursa zırt pırt fizikten bahsetmeyeceksin.
Ayrica neyin hazimsizligi? Bu mesaji yazacaksan yazdigin kisiyi mesajlarinindan az cok bileceksin.
Mesajı ilk okuduğunuzda anlaşılan manasında yazmadıysanız kusura bakmayın. Geceye turp sıkan tayfadan değilseniz o manada yazmamışsınızdır. Ayrıca takımın fizik olarak çok ciddi oranda iyileştiği net görülüyor. Eli belinde tayfadan buna evrilmesi bile müthiş. Konya maçının ilk yarısını izlemedim, ama 2. yarıda aynı şekilde koşuyorlardı son dakikaya kadar.

Domenec Torrent: "Biz Barcelona’nın ofansif oyununu bozmaya çalıştık. Zekice oynamaya çalıştık. Onları çok iyi analiz ettik. Maçın sırrı bu"

Gerek teknik, gerek taktik olarak çok rahat TD'miz olacak bilgiye sahip ancak ben hala kendisinin liderlik- iletişim olarak 1. adamlığı kaldıramaya bileceğini düşünüyorum. Bana göre Torren'in 1 adamlıkta zorlanmasının nedeni bence bu yoksa teknik- taktik bilgisi olarak eksiği yok ama bu iletişim, liderlik kendini oyunculara kabul ettirme asıl olay zaten bunlar TD'likte bu konuda hala kendisi bana güven vermiyor.

Mesajı ilk okuduğunuzda anlaşılan manasında yazmadıysanız kusura bakmayın. Geceye turp sıkan tayfadan değilseniz o manada yazmamışsınızdır. Ayrıca takımın fizik olarak çok ciddi oranda iyileştiği net görülüyor. Eli belinde tayfadan buna evrilmesi bile müthiş. Konya maçının ilk yarısını izlemedim, ama 2. yarıda aynı şekilde koşuyorlardı son dakikaya kadar.
Marsilya fener maclarinda da fiziken iyiydik veya iyi mucadele ettik diyelim ama sonraki maclarda yuruduk. Normal mac olsa belki sallamayiz da bjk maci normal degil. En azindan benim icin degil. Hep fizikten bahsedecekse bjk maci en iyi sınav.

Gerek teknik, gerek taktik olarak çok rahat TD'miz olacak bilgiye sahip ancak ben hala kendisinin liderlik- iletişim olarak 1. adamlığı kaldıramaya bileceğini düşünüyorum. Bana göre Torren'in 1 adamlıkta zorlanmasının nedeni bence bu yoksa teknik- taktik bilgisi olarak eksiği yok ama bu iletişim, liderlik kendini oyunculara kabul ettirme asıl olay zaten bunlar TD'likte bu konuda hala kendisi bana güven vermiyor.
Taraftar ve basinla alakali. Taraftar sahip ciksa zaten basin hizaya gelir

Domenec Torrent, kendisine soru soran bir Katalan muhabire sinirlendi:

Soru: “Gerçekten Barça’yı eleyebileceğinizi düşünüyor musunuz?”

Domenec Torrent: “Bak Katalanca benim dilim, sana cevap vereyim bak…”

Üst Alt