Domenec Torrent'in Sözleşme Detayları Basına Sızdırıldı! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Domenec Torrent'in Sözleşme Detayları Basına Sızdırıldı!

abi bu nasıl sızar - hadi floryada bilgisayar yokta ( :D ), bizim kulübün kasasında, arşivinde , yönetim dosyasının durduğu dolapta odada kilit mi yok arkadaş??

kesin ordan burdan para alıyorlar bu fotoları servis etmek için herkimse bu insanlar artık. Leş

Sensibile'nin 2024'e kadar aylık 35 binden sözleşmesi varmış. Onla beraber 3, sadece Torrent ve yardımcılar yaklaşık 2,2. Belmas ile gider durumu var mı sözleşme de muallakmış.
abi bu nasıl sızar - hadi floryada bilgisayar yokta ( :D ), bizim kulübün kasasında, arşivinde , yönetim dosyasının durduğu dolapta odada kilit mi yok arkadaş??

kesin ordan burdan para alıyorlar bu fotoları servis etmek için herkimse bu insanlar artık. Leş
Bildiğin taranmış sözleşme pdf'i gösterdiler. Çekim falan değil. Haluk Yürekli pot kırdı. Sensibile'nin sözleşmesi Tff'ye gönderilmediği için bizde yok dedi. Bizden sızmamış belli ki.

Sensibile'nin 2024'e kadar aylık 35 binden sözleşmesi varmış. Onla beraber 3, sadece Torrent ve yardımcılar yaklaşık 2,2.

Bildiğin taranmış sözleşme pdf'i gösterdiler. Çekim falan değil. Haluk Yürekli pot kırdı. Sensibile'nin sözleşmesi Tff'ye gönderilmediği için bizde yok dedi. Bizden sızmamış belli ki.

Valla bu tür yayınlar , yorumlar , tamamen ilgi çekmek isteyip veryansına getirenler en büyük zarar bizim ülke futboluna. nereden sızdığı ettiği bile önemli değil - bu tür yayınların ve yayıncıların "haberci kimlik" ile kulüplerden, yönetimlerinden büyükmüş gibi davranmaları ve şişen egolarıyla ekmek yemeleri ülkede.

Abdurrahim Albayrak'ın seçime katılabilme belgesi bile çıkmıştı ortaya - hadi TFF 'den bağımsız örnek vereyim dedim. Ekmek yiğen cebi dolarn, işine gelen kirli kullanıyor medyayı

Hepsinin kökünün kurutulması lazım.

he sonuç olarak - madem sızdı - net görünüyor 1.5M maaş + 200 Prim (ipe ipe) : 1.7M Euro mudur bu işin sonu . çünkü boş konuşanlar 2.7 M milyona getirmişti muhabbeti

Tffden alıyorlar bilgileri. Kokuşmuş bir yapılanma var ve gittikçe daha da kötüye gidiyor. Bir bok olmaz bu ülke futbolundan unutun yani, belki 50 yıla düzeliriz

he sonuç olarak - madem sızdı - net görünüyor 1.5M maaş + 200 Prim (ipe ipe) : 1.7M Euro mudur bu işin sonu . çünkü boş konuşanlar 2.7 M milyona getirmişti muhabbeti
1,5 senelik maliyeti 2,7 işte renktaş. Hatta menajeri İlkay'ın amcası - sanırım- İlhan Gündoğan'mış. Ona da 200 bin € verilmiş. Toplam 2,9+yardımcılar+KDV. Boş değil orası

Sensiblemıdır nedir onunda uçuk tazminatı var. Camposun sözleşme nasıl acaba, tabi bi sözleşme yapıldıysa. Işıtan büyğk kıskaca almış kulübü
bence başkan da işin içinde ışıtanı göndermemesinin başka açıklaması olamaz, malum çulsuz da zaten.

bu torrent ve sensibile sözleşmelerinden baştan beri şüpheliydim.

campos adı arkasına saklanıp söğüşleyeceklerdi deli gibi kulübü. ona da danışman falan ayağına ayda 1 statta maç izlettireceklerdi bizim avel taraftar waoow kurumsallık vs desin diye.

Üst Alt