Domenec Torrent'ten Taktik Antrenmanı! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Domenec Torrent'ten Taktik Antrenmanı!

1642110228577.png

İdman Raporu | 13 Ocak Perşembe

Galatasaray Futbol Takımı, Süper Lig’in 21. haftasında Hatayspor ile oynayacağı maçın hazırlıklarına bugün sabah yaptığı antrenmanla devam etti.

Florya Metin Oktay Tesisleri'ndeki antrenman ısınma hareketleriyle başladı. Ardından pas ve top kapma çalışması yapıldı. Antrenman taktik çalışma gerçekleştirilen çift kale maç ile sona erdi.

Testi negatif çıkan Taylan Antalyalı, takımdan ayrı bireysel çalışma gerçekleştirdi. Milli takım kamplarındaki Sofiane Feghouli ve Mostafa Mohamed antrenmanda yer almadı.

Galatasaray Futbol Takımı, Hatayspor maçı hazırlıklarına yarın Florya Metin Oktay Tesisleri’nde devam edecek.

Hadi bakalım hoca sahne sen ve teknik ekibinin kan değişimi her zaman bize iyi geldi umarım çok başarılı olursun pazar günü çalışma saatimi değiştirdim maçı rahat izlemek için . Değnek yok belki elinde kimsenin ama en azından plan olarak ne oynamak istiyoruz üç aşağı beş yukarı ortaya çıkar diye düşünüyorum

Hoca’nın yanında ligin en zor deplasmanlarından biri olan Hatayspor hakkında bilgi verecek bir Türk yardımcı henüz yok herhalde.
Necati Ateş, Levent Şahin, Selçuk İnan ve Ümit Davala gibi etliye sütlüye karışmayan/karışmaktan imtina eden yardımcılara ihtiyaç olduğunu sanmıyorum. Yerli olarak ya özgüveni yüksek genç birini alırsın veya tecrübeli birini getirirsin mantık olarak. Bizde yardımcı olarak görev yapıp süper lig'de hoca olan kimse yok sanırım. Fbjkliler ligi esir aldı.

Maçtan son dört gün önce iki günü rakip analizi ve defansif antrenmana Son iki günü ise hücum antrenmanına ayıran bir teknik adam

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt