GSC Scout - # Dominik Szoboszlai - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
böyle doğu avrupa ülkelerinden adamlar bulmamız lazım. yabancılar madagaskar'dan futbolcu bulup çıkartıyor be

korkunç bir şut gücü var. Günümüzde hem azalan, hem de savunmaların bu kadar gelişmesiyle değerlenen bir şey. En geç yazın büyük bir takıma gider. Tahminim İtalya Ligi. Eriksen ile uyuşmadı İnter. Benim tahminim onlar

korkunç bir şut gücü var. Günümüzde hem azalan, hem de savunmaların bu kadar gelişmesiyle değerlenen bir şey. En geç yazın büyük bir takıma gider. Tahminim İtalya Ligi. Eriksen ile uyuşmadı İnter. Benim tahminim onlar
Eriksen 2 seneye Arabistan, Katar filan yapar. Herif kafada futbolu bitirmiş. Tottenham'da son dönemlerinde de bok gibiydi. O zaman transfer olmak istiyor ondan canı oynamak istemiyor filan deniyordu -ki ben de öyle düşünüyordum- ama gördük Inter'de de.

Son düzenleme:
Günümüz futbolunda kanat oyuncusu tam olarak kendisidir, bizim mevcut kanatlarımız Arda/Feghouli/Babel filan iken transfer dediğimiz anda direk Onyekuru geliyor akla

Artık kanat oyuncuları bu iki tipten de farklı dolu dolu hücum silahı olmak zorunda Onyekuru gibi vitaminsiz/fırfır değil Arda/Feghouli gibi teknik ama el freni değil tam olarak Dominik Szoboszlai gibi olması gerekiyor

Günümüz futbolunda kanat oyuncusu tam olarak kendisidir, bizim mevcut kanatlarımız Arda/Feghouli/Babel filan iken transfer dediğimiz anda direk Onyekuru geliyor akla

Artık kanat oyuncuları bu iki tipten de farklı dolu dolu hücum silahı olmak zorunda Onyekuru gibi vitaminsiz/fırfır değil Arda/Feghouli gibi teknik ama el freni değil tam olarak Dominik Szoboszlai gibi olması gerekiyor
Hem gol atan hem asist yapan 2 kanat oyuncun varsa bu ligde her zaman sampiyon olursun.
8 macta 11 gol attigimiza göre bu bölgelerde o tipte oyuncularimizin olmadigi görülüyor maalesef

Hem gol atan hem asist yapan 2 kanat oyuncun varsa bu ligde her zaman sampiyon olursun.
8 macta 11 gol attigimiza göre bu bölgelerde o tipte oyuncularimizin olmadigi görülüyor maalesef
Bu durum geçen sene de böyleydi, genel olarak gol atmayı pozisyon üretmeyi beceremeyen bir takım haline geldik. Dediğin gibi en azından 2 kanat oyuncumuzun ve 1 orta saha oyuncumuzun hem gol hem asist katkısı veren adamlar olması gerekiyor

Mesela Gürcistan'lı sol kanat oynayan bir çocuğun adı geçmişti H. Kvaracheliya veya Steaua Bükreş'in sağ kanadı Dennis Man gibi veya Sparta Prag'da şov yapan Adam Hlozek gibi artık futbol böyle oynanıyor futbolcunun sadece teknik olması sadece hızlı olması filan hiçbir şey ifade etmiyor hızı da fiziği de tekniği de skor katkısı da üst düzeyde olan adamlar kabul görüyor

Bilmiyorum reis mesela Adam Hlozek'i Avrupa devlerinin elinden kapıp STSL'ye getirebilmek çok zor ama Adam Hlozek'leri Dominik Szoboszlai'leri patlama yapmadan önce takıma kazandırabilirsek ekonomik bataklığın içinden kurtuluşumuzu sağlarız gibi geliyor bana yani en azından transfer konusunda bir çark kurar bonservis gelirimizi arttırabilir bu sayede bonservis harcamalarını da arttırabiliriz gibime geliyor

Yoksa bu kafada devam ettiğimiz sürece 1 mil.€ bütçe ile Etebo'ları kiralamaya mecburuz

Üst Alt