donald trump - Sayfa 19 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

donald trump

Mike Pence de Trumpvari bir eleman olduğu için Trump'ı henüz indirmediler gibi birkaç yorum okumuştum twitterda. Ne kadar doğru bilmiyorum ama Trump kadar dangalak olduğunu da sanmıyorum.

Pence Evangelikleri cebinde tasir. Trump'in bu kadar rahat hareket etmesini saglayan adam. Cok fena bir Islamophob ve ondan beter de bir anti Turk. Bu çelik boykotu daha bir baslangic daha agir yaptirimlar yolda.

23186a7de4c2c64e93a6bb3c25c97ec7.gif

ui-SkC.gif

Mike Pence de Trumpvari bir eleman olduğu için Trump'ı henüz indirmediler gibi birkaç yorum okumuştum twitterda. Ne kadar doğru bilmiyorum ama Trump kadar dangalak olduğunu da sanmıyorum.
Trump eskiden liberalciydi. Pence belliki Turkiye konusunda Trumpi ikna etmis. Amerikayi evangelikler yonetir bunuda gormus olduk yine bu rahip krizi sonrasi. Not a coinc.._

Gerci bu clownu kim ciddiye aliyor. Adam mal gibi Ingilterre Kraliçesi onunden yurudu. Bunu bir Turk veya arap lider yapsa barbar ilan edilirdi dunya medyasinda.

2016da bu yobazlar yoktu. Sadece rahip degil dogru bu Kudus meselesinde de ters dustuk. Suriyede keza ayni. Kisisel hazimsizlik ta var sanki Tayyip kendisini pek ciddiye almiyor ve vice versa.

Nasıl yoktu ? Rahip tutuklandıktan 1-2 ay sonra seçilmedi mi Trump? Kişisel falan olduğunu düşünmüyorum. Tamamen bizimkilerin kendilerini ABD zannetmesinden kaynaklanan siyasi sebeplerle yaşanan sıkıntılar.

Oy bruv Mexicoya duvar orecem (chain)migration yasaklanmalidir diyen adam gitti Slovak karisinin babasini ve anasini ABD vatandasi yapti. Bu adam hypocritin palyanconun onde gideni.

ABD yönetimi, seçimler öncesi ‘önünü açtıklarını’ düşündükleri iktidarın, sözlerini tutmamasından dolayı kızgın.

Durum budur! İstese bu yaptırımları seçimlerden önce yapardı! Demek istiyor ki seni seçtirdim, adil ve dürüst olmayan tiyatroya evet dedim şimdi diyetini vereceksin!

ABD, foyası ortaya çıkan Donald Trump'ın azledilip azledilmeyeceğini tartışıyor. Habertürk yazarı Fatih Altaylı da konu hakkında bir yazı kaleme alarak ABD'de yapılan bir ankette Trump'a desteğin arttığını belirtti. Altaylı, "Sonuçlar ilginç. İddialar ciddileşip, isnatlar çoğaldıkça ABD halkının Trump’a desteği artıyor. Seçimlerde yüzde 50 oy alan Trump’ın görevde kalmasını isteyenlerin oranı geçen hafta yüzde 51 civarındayken, dün itibarıyla bu oran yüzde 54’e çıktı." diye yazdı

Üst Alt