Donk: "Daha zorlu durumlarda şampiyon olduk, herhangi bir korkum yok" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Donk: "Daha zorlu durumlarda şampiyon olduk, herhangi bir korkum yok"

EyEdKpyXEAIC3-y

Ryan Donk'un Atakaş Hatayspor Maçı Sonrası Açıklamaları:

Ryan Donk: "İyi bir hava yakalamıştık, 8'de 8 yaptık, güzel bir havaydı ama devamını getiremedik. Rakipler bize karşı daha fazla motive olup, daha farklı hazırlanıyorlar. 3-0'lık skor, olmaması gereken bir skor. Bundan sonraki 9 maçımızda, bu hataları tekrarlamamamız gerekiyor.Ben kendi sorumluluğumu alıyorum. Takım savunması olarak hepimizin sorumluluğu alması gerekiyor. Yediğimiz goller, rakibe hediye diyebiliriz. Bundan önceki rakiplerimizin müthiş organizasyonlarından ziyade bizim armağan ettiğimiz goller oldu. Takımca sorumluluk alacağız.Daha zorlu durumlarda şampiyon olduk, herhangi bir korkum yok. Takımıma ve kendime çok güveniyorum. Bazı konularda kendimizi geliştirip, bu 9 maça en iyi şekilde hazırlanmamız gerekiyor."

De Marke

hayal perestleri sizi kim inanir bu sacmaliklara? Kimi kandiriyorsunuz senin gibiler ancak terimi kandirir sözlesme kapmak icin

ulan donk tabi sana daha farklı hazırlanacak el oğlu 8 maçlık seriden bahsediyorsunuz sonra rakipler bize farklı hazırlanıyor diyorsunuz el oğlu enayi değil biz gibi işte

Rakiplerin eğlenmesini bir nevi anlarım, ortada rekabet var, futbolda bu da bir renk sonuçta.
Aksi durumda onlar da olunca bizde az eğlenmiyorduk. Taraftarlar arası olanlar için diyorum yani.

Ama alenen kendi kulübündeki insanların bu berbat oyundan sonra pişkince çıkıp şu açıklamaları yapmalarını kabullenemiyorum.
Siz dalga mı geçiyorsunuz ya, insanda azıcık, onu da geçtim gram ya gram utanma olur. Hala yok üç puanlık sistemde her maç final, yok efendim nerelerden geldik de aldık. Biz fb ya da bjk taraftarına benziyor muyuz bir bakın bakalım...Her şeyin bir sınırı olduğunu düşünüyorum ve kulüpte haddini aşan aşana. Milyonlarca para alıp laylalom tarzındaki gamsız açıklamalarınızı kendinize saklayın da bari biraz olsun üzülüyorlar diyelim ya da konuşacaksınız özürle başlayın ve gerçekçi olun da diyelim ki en azından utanma duyguları var...

Hiçbirini dedirtmeyen sizlere yazıklar olsun. Skordan bağımsız diyorum.
Bize yapılan bu saygısızlıkları kendi adıma affetmem mümkün değil. Baştan aşağı yenilik diyorum o sebeple.

Ya bsg. 45+3 2 0 gerideyiz suratına aldığın hafif bir tokatta dolayı yerde yattın olası pozisyonumuz gitti topu taca attık. . Hayvan gibi vücudun var adamlığın kalmamış. Bu şekilde kırılgan topçu istemiyorum takımımda. 2 0 galip olursun anlatım da geridesin ulan. Geride.

GSC Mobile App

Üst Alt