Donk Fenerbahçe Maçı Kamp Kadrosunda Yok! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Donk Fenerbahçe Maçı Kamp Kadrosunda Yok!

Bana kalirsa bu yonetim gidip daha beter td bile bulur. Riekrink kalsin. Hic olmadi dogru kadro kuruyor , Poldi'yi forvette deniyor falan. Adam futboldan anliyor. Denizli , Hamza , Orhan Umut'u kesmemisti. Riekrink hemen kesti...

Yonetimin daha iyisini getirecegini bilsem alt yapida devam etsin derdim ama bunlar gidip Ziya Dogan falan getirir onun icin maceraya girmeden Rie ile devam edelim

Helal be Külyutmaz hocam. Şimdi bir de Semihi,Umutu falan oynatmazsan gel keyfim gel.

Yasin kanatsızlıktan mecbur oynayacak.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

Sabri'ye bel bağlar mı oldunuz. Hey Allahım ya.

Oynamasın o sığır, artacak bir ihtimal varsa o da Sabri oyunda olmadı mı sağ kanadın otoban olmama ihtimali artar.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

Valla ben bu hocanin tam yetkiyle yardimcilarinida kendi secme sartiyla gelecek sene bir cok sözde ünlü hocadan daha iyi olacagina inaniyorum. gelecek sene zaten avrupada yokuz ligi tanimayan capsiz bir hoca yerine Hollandali daha mantikli geliyor..zaten oyuncular tarafindan kabulde görmüs..geldiginden beri akillica hamleler yapiyor ve futbolcudan anliyor ..belki sneijderinde yönlendirmesi vardir..ama olcana-umuta-donka pek forma vermemesi bizede umutlandiriyor, su anda tek negatif yönü linnes yerine sarbi tercihidir, fakat sabri oalyinda söyle bir teorim var yönetim uzatma opsiyonunu iptal etmesi karsiliginda sezon sonuna kadar sabriye ilk 11 garantisi vermis olabilir....

Bana kalirsa bu yonetim gidip daha beter td bile bulur. Riekrink kalsin. Hic olmadi dogru kadro kuruyor , Poldi'yi forvette deniyor falan. Adam futboldan anliyor. Denizli , Hamza , Orhan Umut'u kesmemisti. Riekrink hemen kesti...

Yonetimin daha iyisini getirecegini bilsem alt yapida devam etsin derdim ama bunlar gidip Ziya Dogan falan getirir onun icin maceraya girmeden Rie ile devam edelim

Ziya doğan gelsin yanında Aymanı da getirir orta saha toparlanır :asd:

c4440ce352-10726.png
[/URL][/IMG]

Kadronun simetriğini mi almamız lazım renktaş

Simetri, ilki, belirsiz bir mükemmellik veya güzelliği yansıtan, bir muntazamlık veya estetik olarak hoşa giden bir orantılılık ve denge duygusu olarak; İkincisi kesin ve iyi tanımlanmış biçemsel sistemin kurallarına (geometri, fizik vb.) göre gösterilebilen veya ispat edilebilen bir denge ve orantılılık kavramı veya offfff ne bileyim ya nasil rahat hissettiriyorsa öyle al..

Simetri, ilki, belirsiz bir mükemmellik veya güzelliği yansıtan, bir muntazamlık veya estetik olarak hoşa giden bir orantılılık ve denge duygusu olarak; İkincisi kesin ve iyi tanımlanmış biçemsel sistemin kurallarına (geometri, fizik vb.) göre gösterilebilen veya ispat edilebilen bir denge ve orantılılık kavramı veya offfff ne bileyim ya nasil rahat hissettiriyorsa öyle al..

Komple kanatların yerlerini değiştirince bir mesaj vermeye çalıştığını sandım üstat.

Mazur görüver.

Üst Alt