Üye Görüşü - Donk Hakkında Gündem Oluşturulmalı - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Üye Görüşü Donk Hakkında Gündem Oluşturulmalı

Ben zaniolonun kizdirmaya çalışması sanmıştım mac içinde ama pislik herif zaniolonun ayağına basmış. Hiç beklemezdim, hatta izlerken keşke donka bulasmasada ciloboci ile didisse diyordum, meğer donk hıyarı pislik yapıyormuş. Sildim gerzegi.

Kaç yaşında adamsın

Götündeki kıllar kadeyif olmuş

Jübilen geldi

22 yaşındaki çocukla uğraşıyorsun

Ki o çocuğa yaşatacağın bir sakatlık genç bir oyuncunun hayatını bitirebilir

Normal pozisyonda sakatlansa üzülürüz ama böyle tepki vermeyiz de

Sen kasıtlı sakatlamaya yönelik yapıyorsun

Bence kendinden utanmalısın

Bunun hırsla futbolla alakası yok

Bunun adi hainlik

Sonradan gördüğümde niye böyle bi şey yaptı anlamadım. Hani futbol adına şe***sizlik bu ama eski oyuncumuz seviliyordun o yuzden bu hainliktir artık. Bizden ayrılan oyuncular halen kulübe ve eski arkadaşlarını destekler belhanda onyekuru emre gibi ama sen yanlış ettin bundan sonra hiç öyle bakma bize 😡

Anladığım kadarıyla Zaniolo da biraz dikkat etmeli, rakip oyuncuları tahrik etmemek konusunda...

Art niyetli olmadığını düşündüğüm birkaç kişinin bu noktaya dikkat çekmiş olması, başta gösterdiğim keskin tepkiden bir nebze geri çekilmeme sebep oldu açıkçası. Sarfettiği bir söz yahut fiziksel temas olabilir, bilemiyorum; Donk ısrarla hakeme şikayet etmişti kendisini. Donk' u da az-çok tanıyoruz; Serdar Aziz çenesine dirsek çakıp yere indirdiğinde bile pek bir reaksiyon göstermemiş adamdır. Bizim bilmediğimiz bir şeyler dönmüs olmalı aralarında. Yine de achill tendonuna tabanla girmemeliydi elbette...

Adaletin işlemesi için ağlayacaksın bizim ülkede, başka yolu yok. Zaniolo hemen kendini yere bıkrakıp kıvranacaktı ve pozisyonun VAR tarafından incelenmesini, ekrana tekrarının getirilmesini sağlayacaktı. Normal şartlarda buna gerek olmamalı ama bizde öyle değil.

Adaletin işlemesi için ağlayacaksın bizim ülkede, başka yolu yok. Zaniolo hemen kendini yere bıkrakıp kıvranacaktı ve pozisyonun VAR tarafından incelenmesini, ekrana tekrarının getirilmesini sağlayacaktı. Normal şartlarda buna gerek olmamalı ama bizde öyle değil.
Öğrenir o da daha yeni geldi adaletli bir yer sanıyordur burayı

Lan alçak adam senin de onun da mesleğiniz aynı sen futbol sayesinde evine eşine dostunu ekmek götürüyorsun peki ya zaniolo ne farki var senden iki defa çok büyük sakatlık yaşamış birine hemde her hangi bir oyuncuya yapılmaz kim olursa olsun o ayrı mesela

Üst Alt