Donk: "Terim benim bambaşka bir hal almamı sağladı o yüzden onun yüzünü kızartmayacağım" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Donk: "Terim benim bambaşka bir hal almamı sağladı o yüzden onun yüzünü kızartmayacağım"

Kasımpaşa'da çok beğenirdim. Transfer edildiğinde çok sevinmiştim. İgor efendiyle olmadı. Az kalsın yangın tayfa adamı pirana gibi yiyordu. Allah'tan karakter koydu. O da biz de kazandık.

Mustafa Denizli getirmisti. Sorun surada ki taraftar adil degil, birde üstüne kaypak. Sahada yürüyen onca adam varken, vurdumduymaz diye Donk´un adini cikardi. Istiyorlardi ki, prenslerinin baston ile gezdigi sahada, herkes canini disine takarak kossun, mücadele etsin. Takim arkadaslarindan bir tik görmedikleri vakit, mücadele edecek adamlarda salarlar. Mesela Podolski Sampiyonlar Ligi maclarinda kosuyordu bi hayli, ama lig maclarinda yürüyordu sahada. Ayni durum gecerli. Kimsenin kicini oynatmadigi bir takimda, sen adami motive edemezsin kosmaya mücadeleye....
Tudor geldiginde gözden düsmüstü zaten. Bir hazirlik macinda geldi, orada 3 tane cok etkili top kullanmisti, aceba kadroya alincak mi denilirken olmadi...

Fatih Hoca´nin ise torpili vardi biraz donka. Kendisini begendigi icin, ona bir sans ve güven asiladi. Donk´da bunun mükafaatini verdi. Iki senedir kritik maclarda hem fizik, hemde piskolojik üstünlük koydu sahaya.

DRmj6LSXUAI5J_0

Üst Alt