Dortmund'da Tavuk Döner Skandalı! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dortmund'da Tavuk Döner Skandalı!

Sanırım birileri bu Dortmund takımını tamamen yok etmek istiyor.

Ge
çen yıl otobüsleri bombalanmıştı.

Adamlar nas
ıl bir kin besliyorsa artık.

Ekmek arası dürüm nedir ? Esas sporcu adam karbonhidrat tüketebilir çünkü vücudu normal bir insandan çok daha iyi tolere eder, yanlış bilgilerle Galatasaray lıları zehirleme suçundan müeyyide uygulanır umarım.

Sense of humor terk dersek yanlış olmaz sanırım, Hatay bölgesinde böyle şeylere gülmüyorlardır umarım.

Mehmet Abi ekmek arası yazdıktan sonra virgül koymadığım için öyle bir anlam çıktı. Kusura bakmayın. Karbonhidrattan ben çok çekiyorum. Ne zaman ekmek, makarna, hamur işi yiyecek yesem şişiyorum. Daha da önemlisi yoruluyorum.

Adamın soyadı Skim işte, illa açık açık yazdırıyorsun sonra bana çok küfür ediyorsun diyorlar.

Keramettin Bey, neden küfür ediyor olasınız ki. Skim kaymağı alınmış demekmiş.

skim.jpg

Evde tavuk döner yapmak pratik ve lezzetli, emin olmadığın yerden tavuk döner yememek lazım baharatla ve soslarla çok rahat kamufle edilebiliyor bayat tavuk.

Mehmet Abi ekmek arası yazdıktan sonra virgül koymadığım için öyle bir anlam çıktı. Kusura bakmayın. Karbonhidrattan ben çok çekiyorum. Ne zaman ekmek, makarna, hamur işi yiyecek yesem şişiyorum. Daha da önemlisi yoruluyorum.

Keramettin Bey, neden küfür ediyor olasınız ki. Skim kaymağı alınmış demekmiş.

Ekli dosyayı görüntüle 18715
Sende gluten intoleransı var demek ki, uzak durmakta haklısın o vakit manasız yere vücudu inflame edip hastalıklara davetiye çıkarmaya gerek yok. Hiç mi tüketmiyorsun ?

Sende gluten intoleransı var demek ki, uzak durmakta haklısın o vakit manasız yere vücudu inflame edip hastalıklara davetiye çıkarmaya gerek yok. Hiç mi tüketmiyorsun ?

Hiç tüketmiyorum desem yalan olur. Kahvaltıda pide ekmeği yiyorum sadece. Hafif bir ekmek. Öğle ve akşam yemeğinde ekmek yemiyorum. Makarna canım çok çekerse çalışmadığım günlerde yerim.

Üst Alt