Doruk Ata'nın Konu Açması Yasaklanmalı mı? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Doruk Ata'nın Konu Açması Yasaklanmalı mı?

Doruk Ata'nın Konu Açması Yasaklanmalı mı?

• Kullanılan toplam oy
    36
  • Anket kapatılmış .
Aklına her gelen şeyi forumda konu olarak açan Doruk Ata'ya artık biri dur demeli!!

Beni yormaktan başka bir şey değil bu neyse..

Genelde konuların haber alıntıları.. Kendine özgü açtığın bunlar var ve hepsi tez konusu

En bombasını unuttum => Doruk Ata'nın Konu Açması Yasaklanmalı mı?

Son düzenleme:
doruk dostum sende üstün bir siyasetçi pırıltısı sezdim. hem nalına hem mıhına vurup ata nalı sezdirmeden takıp yarışı önde götürüyorsun fuat'ın hiç şansı kalmadı :)

Beni yormaktan başka bir şey değil bu neyse..

Genelde konuların haber alıntıları.. Kendine özgü açtığın bunlar var ve hepsi tez konusu

En bombasını unuttum => Doruk Ata'nın Konu Açması Yasaklanmalı mı?

bu ne saçma bir argüman. benim açtığım konuları göstererek kendi açtığın konuları meşru göstermek, ilginç.

(bkz: straw man)

Son düzenleme:
Türk kahvemi yapıp geliyorum. Ben gelmeden başlamayın. İlk defa forum da bir kavga izleyeceğim. Keyifli olsun. Lakin tarafımız bellidir.

Aklına her gelen şeyi forumda konu olarak açan Doruk Ata'ya artık biri dur demeli!!

Tamamen yasaklamak da haksızlık olur. Sadece denetim altına alınmalı açtığı konular.
Mesela bilimsel olarak açtığı konular forum sakinleri için bence gerçekten bilgi paylaşımına vesile oluyor.

Fakat ayakları yere basmayan magazinsel ve üyeleri karşı karşıya getirecek konulara yasak konulabilir..

bu ne saçma bir argüman. benim açtığım konuları göstererek kendi açtığın konuları meşru göstermek, ilginç.

(bkz: straw man)

Bu konuları aklına gelmeden mi açtın ?

Bir konunun kalitesini nasıl değerlendiriyoruz onu söyle sen?

İstersen bir tarafa senin açtığın konu adetlerini, görüntülenmelerini ve gelen mesaj adetlerini koyalım, diğer tarafa benimkileri..

Kaybeden forumu bıraksın ?

Tamamen yasaklamak da haksızlık olur. Sadece denetim altına alınmalı açtığı konular.
Mesela bilimsel olarak açtığı konular forum sakinleri için bence gerçekten bilgi paylaşımına vesile oluyor.

Fakat ayakları yere basmayan magazinsel ve üyeleri karşı karşıya getirecek konulara yasak konulabilir..

Tarzımı değiştirip anlamsız gifler atabilirim ? Post sayımda artar hemde düşünmeme gerekte kalmaz :eek:

İstersen bir tarafa senin açtığın konu adetlerini, görüntülenmelerini ve gelen mesaj adetlerini koyalım, diğer tarafa benimkileri..

bence fuat da " üyeleri masaya yatırıyoruz" tarzında subliminal mesaj içeren bir konu açmadıkça sana karşı şansı yok :)

konu, senin konu açman yasaklanmalı mı reyz benim değil şunu bir anlasan

Neyse fevri daldım konuya.. Fuat kardeşten özür dilerim.. Üye etiketle konusu için resimler hazırlıyordum..

Bu konuyu görünce hırsla saldırdım.. :asd22:

Üst Alt