GSC Haber - Dorukhan Toköz, GS TV'de Açıklamalarda Bulundu: “Bu zor günleri hep beraber aşmalıyız“ | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Dorukhan Toköz, GS TV'de Açıklamalarda Bulundu: “Bu zor günleri hep beraber aşmalıyız“

1676291015393.png

Trabzonsporlu futbolcu Dorukhan Toköz, depremzedelere katkı amaçlı düzenleyeceğimiz müzayedeye şampiyonluk formasıyla katkı verdi. Takım arkadaşı Marek Hamšík’in ve kendisinin imzalı Trabzonspor formasını teslim etmek üzere Ali Sami Yen Spor Kompleksi Nef Stadyumu’na gelen milli oyuncu, Galatasaray Televizyonu’na da açıklamalarda bulundu.

Birlik ve beraberlik mesajı veren Toköz'ün açıklamaları şu şekilde:

“Hepimiz çok üzgünüz. Ne yemek yiyebiliyoruz ne uyku uyuyabiliyoruz. Elimizden sadece maddi anlamda, sosyal medyada yaptıklarımız geliyor. Bugün müzayede olduğunu duydum. Benim de elimde imzalı takım forması vardı. Geçen senenin şampiyonluk forması vardı. Buraya onu getirmek ve yapılacak bir şey varsa yardımcı olmak istedim.”

“DESTEĞİMİZİ SÜRDÜRMEMİZ LAZIM"

“Bugünler çok zor günler. Önümüzde bundan sonra aylar sonra da çok zor günler bizi bekliyor. Bu yaşananları unutmamamız lazım. Önümüzdeki aylarda da desteğimizi sürdürmemiz lazım. Aylar sonra bu insanlar otellerden çıktıklarında, zor günlerinde onların yanında olmak lazım. Bunları unutmadan hep beraber bu zor günleri aşmamız gerekiyor. Önce dua sonra destek hep birlikte olmalıyız. Bir takım veya farklı renkler yok, tüm Türkiye herkes aynı renk. Elimizden geleni yapmalıyız.”

Dev Müzayede iş birliği ile düzenlenecek müzayedemizde yer almasını istediğiniz eşyalarınızı, Ali Sami Yen Spor Kompleksi Nef Stadyumu P1 Park Alanı’na teslim edebilirsiniz.

Üst Alt