Dorukhan Toköz Senelik 16 Milyon TL Karşılığında Trabzonspor'da - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dorukhan Toköz Senelik 16 Milyon TL Karşılığında Trabzonspor'da

Biz Berkana 35 milyon TL bonservis verdik dorukhana 21 milyon TL bonservis denilebilecek imza parasi vermişler.
Yıllık ücreti Ömer Bayramgille filan aynı aşağı yukarı.
Hiç öyle kulübün anahtarlarini da vermişler geyiği yapmayın Berkan dan daha ucuz.rakamlar yalan söylemez

SM-A715F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Ne diyorsun şimdi

Yıllık 2 m euro para maaş verip 4 sene maaşa mı bağlasaydık

İmza parası falan geç, gittiği yerde 2 m euro almazsa gitmez bu herif artık.

Hedefi Avrupaymış, 2 ay takım aradı kimse istemeyince parayı veren yere gitti. Avrupa'da kim verir bu paraları.

Ben de istiyordum ama 8 m maaşla.

Aytaç mı Dorukan mı deseler Aytaç derdim.Neredeyse *2 rakama imza atmış.Trabzon'un da çok iyi kadrosu olmasına rağmen Türk oyuncu rotasyonu yok diye İsmail, Dorukan gibi oyunculara yüksek rakamlar ödemesine yazık,bu kuralı çıkaran federasyona da yazıklar olsun diyorum.

Aşırı para vermişler. Ama normal daha ucuz fiyatlara üç büyüklerde kalabilirdi adamın aklı futbolda değil parada demekki.
Bence mevkisiz adam. Ne 6ya koyup top kaptırabiliyorsun, ne 8de çift yönlü oynayabiliyor.
Tek artısı press ve sağ bek oynaması.
Bize böyle 5 milyona falan gelse yedekte durmasını isterdim o kadar, oda şu lanet sınır yüzünden.

Ahmet Ağaoğlu: "Dorukhan Toköz, ülke futbolumuzun son yıllarda yetiştirdiği önemli değerlerden bir tanesi. Önemli bir futbolcu. Gelişiminde büyük pay sahibi olan Beşiktaş Kulübü'ne çok teşekkür etmek istiyoruz."

Dorukhan: "Trabzonspor camiasının içinde bulunmak çok gurur verici ve çok mutluyum. İnşallah sonu şampiyonluk olur. Böyle bir projenin içinde bulunmak gerçekten çok güzel."

Proje icin secmis Trabzon'u ;D

Ligde geçen sezon Beşiktaş formasıyla 15 Mayıs'ta Göztepe deplasmanında son dakikada oyuna giren Dorukhan, 126 gün sonra Trabzonspor formasıyla görev yaptığı Kasımpaşa maçında sahayı sakatlanarak terk etmek zorunda kaldı.

Sağ uyluk üst adale tendonunda gerilme ve ödem tespit edilen futbolcu, 10 gün sahalardan uzak kalacak. Dorukhan'ın İttifak Holding Konyaspor ve ardından Aytemiz Alanyaspor maçlarında görev yapamayacağı bildirildi. [HT]

Ligde geçen sezon Beşiktaş formasıyla 15 Mayıs'ta Göztepe deplasmanında son dakikada oyuna giren Dorukhan, 126 gün sonra Trabzonspor formasıyla görev yaptığı Kasımpaşa maçında sahayı sakatlanarak terk etmek zorunda kaldı.

Sağ uyluk üst adale tendonunda gerilme ve ödem tespit edilen futbolcu, 10 gün sahalardan uzak kalacak. Dorukhan'ın İttifak Holding Konyaspor ve ardından Aytemiz Alanyaspor maçlarında görev yapamayacağı bildirildi. [HT]

guzel soguslemis

Kazandığı para ömrünün sonuna kadar 7 sülalesi dahil yeter fazla kasmasına gerek yok. Yabancı sınırlaması Türk futbolunun ve futbolcusunun içine etti. Bu paraları Avrupa takımları vermez bu adam da yattığı yerden parayı götürür.

Üst Alt