Douglao'nun Sözleşmesi Feshedildi! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Douglao'nun Sözleşmesi Feshedildi!

Süper Lig'den kaç adam alsak doymayız, kazıklandıkça keyfimiz yerine geliyor anlaşılan.

SM-G900F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Donk'a enayi gibi 2.5 milyon verdik. Bunu bedavaya alabiliriz. Sezon sonuna kadar anlaşırsın. Tutarsa 1 sene daha kalır 3. stoper olarak. Tutmazsa da postalarız. Fazla bir şey kaybetmeyiz bu transferle.

Dursun varken bedava falan gelmez.Ona da verirler donk misali 2-3 m dolar.Kazık yemeden rahat edemiyoruz.Bari sağlam oyuncu alalımda yediğimiz kazığın bir anlamı olsun.Hem çöp alıp hem kazık yemek insana koyuyor.Donkta bunu fazlası ile yaşadık zaten.

Serdar'ın sezonu kapatmasıyla beraber iki stoper ihtiyacımız doğdu. Bizimkilerin iki tane üst düzey stoper alacağını zannetmiyorum. O yüzden bir tane İtalya ve ya Fransa'dan kaliteli stoper, bir de Douglao transfer edilirse yeterli olur. Bu adamın nesini beğenmiyorsunuz anlamıyorum. Sanki Akhisar'da yetişmiş. Adam Braga'dan geldi, Avrupa ve ŞL tecrübesi de var. Tamam belki seviye atlatacak oyuncu değil ama bu yoklukta idare eder. Dursun Özbek ve yönetimini de göz önünde bulundurun lütfen. Şahsen ben artık beklentimi düşürdüm. Gidip Vida'yı, Pepe'yi falan mı alacaklarını sanıyorsunuz?

Arkada bekleyen takimlar icin yararli bir transfer olur. Bize uymaz.

Liverpool bi ara Sakho'yu elden cikarmaya calisiyordu, Chedjou denen apacinin yaptigi hucumsal katkiyi yapar uzerine yapamadigi defansif katkiyi da yapar.

Üst Alt