Dövme yaptıracağım...Ne yaptırayım? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dövme yaptıracağım...Ne yaptırayım?

Cevap: Dövme yaptıracağım...Ne yaptırayım?

Bende yaptırmak istiyorum ama zayıf biriyim pek kas yok yani :D Ama elimin üstüne Kewell gibi yaptırsam nasıl olur ?

ne kelebegi arkadaslar;erkek adama olur mu hic?

ben tribal birsey dusunuyorum ama ne onu secemiyorum...

Bana sorarsan yaptırma derim çünkü; Bugün beğenmiş olduğun simge veya yazıdan yarın hoşnutsuz olabilirsin. Ve biliyorsun geri çıkarmak çok zor, neden içinde gizli olan isyanını dışarı çıkarman için dövme yapmakmı gerekir? yazık etme kendine yaşın kaç bilmiyorum ama bugün kahir ekseriyyet dövme yapar yarında kıroluk olarak görülür.

Bana sorarsan yaptırma derim çünkü; Bugün beğenmiş olduğun simge veya yazıdan yarın hoşnutsuz olabilirsin. Ve biliyorsun geri çıkarmak çok zor, neden içinde gizli olan isyanını dışarı çıkarman için dövme yapmakmı gerekir? yazık etme kendine yaşın kaç bilmiyorum ama bugün kahir ekseriyyet dövme yapar yarında kıroluk olarak görülür.

Fikrin icin tesekkurler...

ama herzaman da yarini dusunerek,korkarak hareketnetmemeliyiz;o zaman hic bir sey yapamayiz

dovme kesin yaptircam;ama ne yaptiricam suan bilmiyorum,acele etmiyorum,bulcam elbet bisey...

Oranız buranız sarktığı zaman hoşunuza gitmeyecek olm,vallahi pişman olacaksınız,bak günah münah demiyorum la,çirkin duracak. :D

Oranız buranız sarktığı zaman hoşunuza gitmeyecek olm,vallahi pişman olacaksınız,bak günah münah demiyorum la,çirkin duracak. :D

ooo heryerimin sarkmasini gorecek kadar yasarsam;o yasda eger dogmeler cirkin dursa bile cikda muhim degil;zaten olmusum,heryerim burus burus...

arkadaslar benim kararim kesin;sizlerden dovme fikirleri bekliyorum...

Üst Alt