Dövme Yaptırmayı Düşünüyorum, Öneriniz Var mı Arkadaşlar? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dövme Yaptırmayı Düşünüyorum, Öneriniz Var mı Arkadaşlar?

Cevap: Dövme yaptırmayı düşünüyorum. Öneriniz var mı arkadaşlar?

chazzzzz.png

Bir aralar geçisini yaptırmayı düşünmüştüm bunun ama vazgeçmiştim.Kollardaki alevlerden bahsediyorum.Her türlü gideri var hocam.:D

O değil de Kewell'ın bileğindeki dövme harika yahu.Ben de onu yaptırmayı düşünüyorum bu aralar.:asd:

Dirseğe yıldız çok sağlam olur bende ondan yaptırmayı düşünüyorum,galiba Guti'de vardı.

benim sana önerim, yaptırmadan önce çok iyi düşün, hayatın boyunca vücudunda taşıyacaksın, ileride pişman olacağın bir motif yaptırma , kesinlikle isim yada harf yaptırma yada ileriki yıllardavazgeçeceğin , kopmaihtimalin olan şeylerle ilgili sembol motif yaptırma ileride pişman olabilirsin. Enfeksiyon kapma riskine karşı dövme yaptıracağın mekanı ve kişiyi iyi araştır, ayrıca yapan kişi işinde uzman değilse istenmeyen sonuçlar çıkabilir, örneğin işinin ehli olmayan bir dövme sanatçısı iğneyi normalin çok az derinine sokarak yaparsa boya yağ tabakasına ulaşır ve düz boyada dağılma olur motif ne kadar güzel olursa olsun çok estetik durmaz, ayrıca iğne yağ tabakasına ulaşırsa dövmenin olduğu bölge hafif kabarık kalır.

Ve bence en önemlisi dövme yaptırmaya karar verdiysen bil ki bu senin kesinlikle son dövmen olmayacaktır, dövme kesinlikle bağımlılık yapar , bir dersin farketmeden ikinci gelir , sonra üç sonra dört böyle gider. Ben ilk dövmemi yaklaşık onbir sene önce yaptırdım şuanda beş tane var :D ve hala yaptırmak istiyorum :D

eğer yaptırırsan foto paylaş :)

Kewell2in dövmesi müthiş Ömer Reiz . Ondan yaptır . :D

Birde cince sizin tabirinizle atasozu yazdiranlar goruyorum.Hos durabiliyor.

Kewell'ın dövmesi çok güzel gerçekten , bir de Baros'un sırt dövmesi güzel :asd:

eb2df5.jpg

benim sana önerim, yaptırmadan önce çok iyi düşün, hayatın boyunca vücudunda taşıyacaksın, ileride pişman olacağın bir motif yaptırma , kesinlikle isim yada harf yaptırma yada ileriki yıllardavazgeçeceğin , kopmaihtimalin olan şeylerle ilgili sembol motif yaptırma ileride pişman olabilirsin. Enfeksiyon kapma riskine karşı dövme yaptıracağın mekanı ve kişiyi iyi araştır, ayrıca yapan kişi işinde uzman değilse istenmeyen sonuçlar çıkabilir, örneğin işinin ehli olmayan bir dövme sanatçısı iğneyi normalin çok az derinine sokarak yaparsa boya yağ tabakasına ulaşır ve düz boyada dağılma olur motif ne kadar güzel olursa olsun çok estetik durmaz, ayrıca iğne yağ tabakasına ulaşırsa dövmenin olduğu bölge hafif kabarık kalır.

Ve bence en önemlisi dövme yaptırmaya karar verdiysen bil ki bu senin kesinlikle son dövmen olmayacaktır, dövme kesinlikle bağımlılık yapar , bir dersin farketmeden ikinci gelir , sonra üç sonra dört böyle gider. Ben ilk dövmemi yaklaşık onbir sene önce yaptırdım şuanda beş tane var :D ve hala yaptırmak istiyorum :D

eğer yaptırırsan foto paylaş :)

Dövme yapmaya kesinlikle karar verdim. Tavsitelerini göz önünde bulunduracağım Yiğit. Teşekkürler :)

Ego primum tollo, nominor quaniam leo. :)

Üst Alt