Dr. Cem Kınay: ''Başkanın seçim kararını vermesi gerekir'' | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dr. Cem Kınay: ''Başkanın seçim kararını vermesi gerekir''

Duygun Yarsuvat başkanlığındaki yönetimde yer alan Dr Cem Kınay, “Galatasaray’da seçim olması konusunda bir konsensüs oluştu” dedi.

GALATASARAY ÇARESİZ DEĞİLDİR. GÜVEN OYLAMASI HERKESİN ORTAK TALEBİ

Radyospor’da Özgür Sancar’ın canlı yayın konuğu olan Kınay, “İki ay önce Dursun Özbek, ‘seçime gitmesi doğru olur’ demiştim. Şimdi bugün seçim konuşuluyor. Güvensizlik ve memnuniyetsizlik var. Dursun Özbek iyi bir Galatasaraylı’dır. Oturup, serin kanlı düşünüp bir güven oylamasına gidecektir. Bence kendisi sağlıklı bir karar vermesi gerekir. Güven oylaması yapmak gerekir. Galatasaray hiçbir zaman çaresiz değildir. Başkanın yeni bir yönetim kurulu seçmesi bir çaredir. Başka adaylar da çıkacaktır. Seçimle ihtiyacımız olan çareyi üreteceğiz. Başkanın seçim kararını vermesi gerekir. Başkana seçim yapılması konusunda herkes fikrini söylüyor. Galatasaray seçim yapılması konusunda bir konsensüs içerisinde” ifadelerini kullandı.

SABAH 9’DA DA OYNASAK DERBİYİ KAZANMALIYIZ
Cem Kınay, “Derbi bir fırsat. Bunu kazanırsak taraftarımızın yüzü biraz olsun güler. Arena’da ezeli rakibimizi, maçı saat 09.00’da da oynasak yenmemiz gerekiyor. İkincisi kupayı almamız lazım. Cezayı seneye ortadan kaldırmamız için kupayı almalıyız. Fenerbahçe maçı taraftarın mutlu olması için önemli. Saat kaçta olursa olsun bu maçı kazanmalıyız” dedi.

SORUMLU YÖNETİMDİR
Dr.Kınay, “Futbol takımında bir başı bozukluk var. Yönetim bunun sorumlusudur. Takımın dengesinin bozulmasında yönetimdir sorumlu olan. Galatasaray’ın tarihinin hiçbir evresinde bir sezon içerisinde 5 tane teknik direktör olmadı. Riekering’i atyapı için getirdik, A takımı emanet ettik. Misyonu farklı, belki asıl misyonu olan yetiştirici antrenör olma özelliğini de kaybedecek. Kendisini tümden kaybedeceğiz. Bu yönetimin hatasıdır” diye konuştu.

RADYOSPOR

PORTAL HABER
İ

Yürü be Interpol reyiz.

s-b1c8e3b3a20251bd6771a21421451e9ec966a419.webp

Vay hayri nerelerdeydin.
Ne zaman galatasaray çöküşe geçse kayboluyorsun ortalıktan

__☆______☆_______☆_______☆__
Sent by Note 4, sponsored by Prandelli.

Üst Alt