Dr. İnce: "Gomis'in bayılmalar yaşaması muhtemel ve yaşayacaktır da" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dr. İnce: "Gomis'in bayılmalar yaşaması muhtemel ve yaşayacaktır da"

Transferleri Cenk yapmıyor, takımı Tudor kurmuyor ve kulübü Dursun yönetmiyordan sonra şimdi de sırada sağlık kontrollerini kulüp soktoru yapmıyor noktasına geldik. Kulübümüz üç harfliler tarafından idare ediliyor beyler.

serdara milyonlar gömerken nerdeydiniz ince bey adamın sakatlık yasamadıgı yeri kalmamıs

tolga da nerdeydiniz kulübe müzmin sakat adamlar nasıl girdi

Transferleri Cenk yapmıyor, takımı Tudor kurmuyor ve kulübü Dursun yönetmiyordan sonra şimdi de sırada sağlık kontrollerini kulüp soktoru yapmıyor noktasına geldik. Kulübümüz üç harfliler tarafından idare ediliyor beyler.

Ne demek istedin???...

Tabi ki her değerlendirmeyi kulüp doktoru yapmayacak Ömer. Adam Ortopedist, Kardiyolojik açıdan Fransa ve Türkiye' de ciddi heyetlerden onay alınmış işte daha ne olsun?...

Gomis' in böyle bir durumunun olduğunu çoğu futbolsever biliyor. Bu sebeple transferine baştan beri karşı olanları veya yeni duyanları tatmin edecek açıklamalar yapılmış. Ha, ille de bağcıyı dövmek niyetindekilere yapacak bir şey yok. Onlardan olmadığını biliyorum da biraz forumun modasına uymaya başladın sanki!:red:...

Ne demek istedin???...

Tabi ki her değerlendirmeyi kulüp doktoru yapmayacak Ömer. Adam Ortopedist, Kardiyolojik açıdan Fransa ve Türkiye' de ciddi heyetlerden onay alınmış işte daha ne olsun?...

Gomis' in böyle bir durumunun olduğunu çoğu futbolsever biliyor. Bu sebeple transferine baştan beri karşı olanları veya yeni duyanları tatmin edecek açıklamalar yapılmış. Ha, ille de bağcıyı dövmek niyetindekilere yapacak bir şey yok. Onlardan olmadığını biliyorum da biraz forumun modasına uymaya başladın sanki!:red:...

Abi yanlış anlamışsın. Ben aksine herşeye bir kulp bulanları eleştirdim. Adamlar doktorun bile işini yapmadığını iddia ediyorlar.

Maçlarda bayılma olayı falan yok dimi daha önce?
Allah muhafaza kritik bi haftada gole giderken bayılırsa işimiz iş.
2 sene evvel Tottenham-Swansea maçının 7. dakikasında bayılmış.
Maç sonu babasının rahatsızlığından dolayı çok stresli ve bitkin olduğunu, bir anda yığıldığını falan söylemiş.

Başka bir maç anında bayılma olayı yok sanırım.

2009 yılında da 3 defa kan basıncının aniden düşme sorununu yaşamış.

Son düzenleme:
Adam kariyerinde 500 e yakın maça çıkmış.Benim bildiğim 1 kere olmuş bu olay.Ardada bayılmıştı bi maçta eskiden.Pek sorun olacağını düşünmüyorum.Boğa gibi herif.

esas işi galatasarayda suni kaoslar yaratmak olan satılmış fener medyasına taştaş geçercesine kendi kendimize spekülasyon yaratıyoruz :) marsilyada vs çıkmamış mı bu sakatlık bizi mi beklemiş :) bir tarafları kavrulan şikecileri soğutmak için yapılıyor bu haberler

Bizim ligin son haftaları çok stresli oluyo mecbur erkenden şampiyon olacaz

D5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ulan adam arada bayılıyor dert edilecek bişey yokmuş baygınlık geldi bu hayalperestlerden azalarak bitseniz de kurtulsak.

Üst Alt