Dragon's Dogma 2 |22 Mart 2024| - |PC - XBOX - PS| | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dragon's Dogma 2 |22 Mart 2024| - |PC - XBOX - PS|

Dragon's Dogma 2'nin çıkışını bekliyor musunuz?

• Kullanılan toplam oy
    19
dragon's-dogma-2-dd2.gif

Dragon's Dogma 2; sürükleyici, fantastik bir dünyada oyuncuların Arisen’larının görünüşünden görevine, tarafına, farklı durumlara olan yaklaşımlarına ve daha fazlasına kadar deneyimlerini kendilerinin seçebilmesini sağlayarak oyunculara meydan okuyan tek oyunculu, hikaye odaklı bir aksiyon RPG'dir.

-GAMEPLAY-

-TRAILER-

dd2wpjpg.jpg

Aldım artık .ilk defa gördüm oyun karakter yaratmak için ekstra uygulama yapmışlar çıkış tarihine kadar karakterini yap çıkış tarihinde uğraşma diye.
DD: Dark Arisen de harika bir oyundu, combat sistemi zaten muhteşem. DD2 de sağlam bir bütçe ile dolu dolu geliyor, beni çok heyecanlandıran bir yapım. Umarım çıkışı da sağlam olur.

Evet, karakter yaratma ekranını demo olarak paylaştılar, aşırı detaylı :asd:

combat dizaynı kötü ac valhalla gibi

elden ring'den sonra bu tür dandik mekaniklere katlanmak imkan dışı
DD serisinin en başarılı olduğu yanı combat sistemi aslında. Dizaydan kastınız tam olarak nedir? Hatta ER oynarken bazı noktalarda FromSoftware'in Dragon's Dogma'dan örnek aldığı yerler de görülüyor. Valhalla ile uzaktan yakından alakası olmayan bir yapım DD: Dark Arisen ki 2. oyun gösterilenlere göre ilk oyunun da üstünde mekaniklere sahip olacak. Eğer oynamadıysanız Dark Arisen'ı oyanamanızı kesinlikle tavsiye ederim. Bosss savaşları Shadow of the Colossus'u andrır, Monster Hunter esintileri sunar, keşif hissi Elden Ring gibidir, combat mekanikleri zaten kendine hastır, sınıflar (vocations) çeşitlidir ve hepsinin oynanışa çok farklı etkileri vardır. Elden Ring hastası birisi olarak söylüyorum ki DD'nin combat mekaniklerinden de çok çok farkı keyif alabilirsiniz. Valhalla vb. hack n slash tarzı çeşitliliği az aksiyon sisteminin aksine bol animasyonlu, sayısız şekilde savaşabileceğiniz bir aksiyon sistemine sahip.

İlk oyundan bir yetenek;

DD serisinin en başarılı olduğu yanı combat sistemi aslında. Dizaydan kastınız tam olarak nedir? Hatta ER oynarken bazı noktalarda FromSoftware'in Dragon's Dogma'dan örnek aldığı yerler de görülüyor. Valhalla ile uzaktan yakından alakası olmayan bir yapım DD: Dark Arisen ki 2. oyun gösterilenlere göre ilk oyunun da üstünde mekaniklere sahip olacak. Eğer oynamadıysanız Dark Arisen'ı oyanamanızı kesinlikle tavsiye ederim. Bosss savaşları Shadow of the Colossus'u andrır, Monster Hunter esintileri sunar, keşif hissi Elden Ring gibidir, combat mekanikleri zaten kendine hastır, sınıflar (vocations) çeşitlidir ve hepsinin oynanışa çok farklı etkileri vardır. Elden Ring hastası birisi olarak söylüyorum ki DD'nin combat mekaniklerinden de çok çok farkı keyif alabilirsiniz. Valhalla vb. hack n slash tarzı çeşitliliği az aksiyon sisteminin aksine bol animasyonlu, sayısız şekilde savaşabileceğiniz bir aksiyon sistemine sahip.

İlk oyundan bir yetenek;

videoda izleyince hoşlanmadım ama oynamadan tam bilinemez tabii, çıkınca bi deneyeyim madem seversem dark arisen'ı da oynarım büyük iht
w. thanks

Üst Alt