Dragon's Dogma 2 |22 Mart 2024| - |PC - XBOX - PS| - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dragon's Dogma 2 |22 Mart 2024| - |PC - XBOX - PS|

Dragon's Dogma 2'nin çıkışını bekliyor musunuz?

• Kullanılan toplam oy
    19
daha ff7 rebirth bitmedi bende 60 saati devirdim bir de buna girisirsem hanim sikinti cikarir kesin😅

persona 3 reloada da yaklasik 90 saat gömdüm sanirim

bu aylar güzel aylar valla sene güzel oyunlarla basladi ve böyle devam eder ins

oyunu daha oynayamadan direkt sattim gecen gün

en azindan zarar degil de kar yaptim bir de satarken

performansla ilgili yorumlar cok sikintili ve oyun dünyasi cok ruhsuz diyen var cok sayida

capcom rezalet bir cikis yaptirmis oyuna

onun yerine daha ucuza bunu aldim dün

bu senenin simdiye dek en iyi oyunlarindan biri konumunda

ff7 rebirth hele bir bitsin buna akacagiz ins

oyunu daha oynayamadan direkt sattim gecen gün

en azindan zarar degil de kar yaptim bir de satarken

performansla ilgili yorumlar cok sikintili ve oyun dünyasi cok ruhsuz diyen var cok sayida

capcom rezalet bir cikis yaptirmis oyuna

onun yerine daha ucuza bunu aldim dün

bu senenin simdiye dek en iyi oyunlarindan biri konumunda

ff7 rebirth hele bir bitsin buna akacagiz ins

Oyunun teknik anlamdan biraz sıkıntıları var gibi ama harita tasarımıyla, oynanışıyla harika bir yapım olmuş DD2. Saatlerdir keyifle oynuyorum :asd:

Oyunun dünyası ile ilgili yorum yapanlar renk paletinden mi bahsediyordu acaba, ruhsuzluğun aksine oyunun dünyası oldukça hareketli ve sizin dışınızda da bir şeyler gelişiyor, tam bir yaşayan dünyası var. Keşif hissi zaten muazzam, ER sonrası ilaç gibi geldi DD2

Oyunun teknik anlamdan biraz sıkıntıları var gibi ama harita tasarımıyla, oynanışıyla harika bir yapım olmuş DD2. Saatlerdir keyifle oynuyorum :asd:

Oyunun dünyası ile ilgili yorum yapanlar renk paletinden mi bahsediyordu acaba, ruhsuzluğun aksine oyunun dünyası oldukça hareketli ve sizin dışınızda da bir şeyler gelişiyor, tam bir yaşayan dünyası var. Keşif hissi zaten muazzam, ER sonrası ilaç gibi geldi DD2

game passa düssün bir sans veririm o vakit
o zamana kadar hatalari da düzelir herhalde
npcler falan ruhsuz diyen cok var
hikaye de tirt duruyor
daha cok kendi hikayeni kendin yaz tadinda bir oyun gibi
bir de ben artik 30fpse katlanamiyorum aga
65 incde daha da berbat duruyor malesef
60fps olsun camurdan olsun benim icin

oyun patladigi icin degeri de cabucak düser bunun
forspokene yakin bir sey bekliyorum ben
Konsol 30 frame olayı can sıkıcı gerçekten de, konsolda son durumu nedir bilmiyorum. PS5'e alan arkadaşım şehir içi hariç rahat bir şekilde oynuyor 40-50 frame civarı hissediyorum demişti.

Bu arada oyun patladı diyoruz ama işin aslı oyun teknik sorunu ve oyun içi ödeme sisteminden dolayı çıkış günü çok gömüldü yoksa oyun satış rekoru ve anlık oyuncu rekorları kırarak ilerliyor. Capcom'un yüzünü bayağı güldüren bir oyun oldu DD2.

Oyun CPU canavarı bir oyun, bunun nedeni de NPC yapay zekasının öğrenebilen ve çok mantıklı hareketleri. Çok sayıda hesaplama yükü bindiriyor işlemciye, bunu ne kadar törpülerler zamanla bilmiyorum ama ben 5700XT & 13600K ikilisiyle neredeyse hiç sorun yaşamadım.

NPC ruhsuz diyenler ya oyunu hiç oynamadan ezber yorum yapıyor ya da oyunun çok başlarındalar diyebilirim çünkü oyunun en ön plana çıkan tarafı combat mekaniği ve yaşadığını, o evrenin bir parçası olduğunu hissettiren NPCleri. Bu dinamik evren ve npc yapısıyla siz hiçbir şey yapmadan saatlerce bir şehirde dursanız bile o dünya ilerliyor, değişiyor ve bunu başarılı bir şekilde size de hissettiriyor

Hikaye konusunda kesinlikle öyle, bu bazı oyuncuların hikayeyi yakalamasını zorlaştırıyor doğal olarak ama yaptığınız her hareketin oyunun evrenine bir etkisi oluyor.

Oyun uzun süredir oynadığım en keyifli rpg macera oyunlarından birisi. Özellikle Elden Ring, Skyrim, Zelda gibi keşif hissini dibine kadar hissettiren oyunları seviyorsanız DD2'yi mutlaka oynamalısınız. Hiçbir oyunun olmadığı gibi bu da kusursuz bir oyun değil tabii ki ama türü seven için türün barındırması gereken birçok şeyi ekstralarıyla birlikte barındırıyor.

Üst Alt