Dries Mertens: "Bu takım için her şeyimi vereceğim" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dries Mertens: "Bu takım için her şeyimi vereceğim"

1659987596499.png

Yeni transferimiz Dries Mertens, kendisini Galatasaray'a bağlayan resmi sözleşmeyi imzalamasının ardından açıklamalarda bulundu.

Galatasaray'dan teklif gelince onur duyduğunu ve bu büyük kulübün bir parçası olarak başarılar kazanmak istediğini dile getiren Belçikalı yıldızın sözleri şu şekilde:

"Burada olmaktan dolayı çok mutluyum. İtalya’da 9 yıl geçirdim ve artık değişiklik yapmaya hazır olduğumu hissettim. Galatasaray gibi bir takımdan teklif gelince onur duydum. Mükemmel bir adım atmış oldum. Çok güzel bir karşılama oldu. Böyle taraftarlara Napoli’den alışkınım ama taraftarımızın gece geç saatlere kadar bizi beklemeleri çılgıncaydı. Buraya başarılı olmaya geldim."

"Bir yıllık sözleşme imzaladım ama daha fazla kalmak isterim. Neden beni istediklerini göstermeye geldim. Gücümü sahada göstermek istiyorum. Bu takım için her şeyimi vereceğim. Sahada her zaman gollerimi atmak ve maç kazanmak isteyen bir oyuncuyum. Bunun için var gücümle çalışacağım."

Galatasaray SK

Yüzünden belli fırlama tıp yaa. Bence taraftar çok sevecek gibi. İnşallah formamız
altında istedigi gibi kariyeri olur

Lucas Torreira ve Dries Mertens hazır! Galatasaray ve Süper Lige gelmiş en kariyerli, kaliteli Ön Libero ve Forvet Arkası olduklarını kendilerini Premier Lig, La Liga ve Serie A'da ispatladıkları gibi ispatlayacaklar. En güzeli de 26 yaşındayken getirebilmek ve Mertensinde Napolinin bayrak adamı olarak gelmesi Büyük iş InCollage_20220808_221733718.jpg

SM-M127F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Yeni süperstarımız Dries Mertens ve 9 senelik Napoli macerası ve Belçika Milli Takımından görüntüler. Star ve Goat nitelikli bir oyuncu ihtiyacımız vardı Sneijderden beri. 5 senelik açlığı net olarak bitirecek. Yapacaklarını hayal etmek bile güzel. Sabırsızız InCollage_20220807_204317048.jpg

Napoli tarihinin en golcü oyuncusu ve Bayrak Adamı Belçikalı Dries Mertens.. Rüya gibi. Hem forvet arkasında hem kanatta hem en önde takımın en büyük oyuncusu olacaktır. 10 numara verilmeli öyle bir stardan bahsediyoruz. İnsigne ve Callejon ile yaptıklarını Kerem ve Yunusla yapacaklar Seferi gol kralı yapacaklar. Hagi ve Drogbadan sonra Galatasaraya gelmiş EN BÜYÜK DÜNYA YILDIZI HOŞGELDİN ! InCollage_20220808_215258435.jpgInCollage_20220807_203916993.jpgInCollage_20220807_162111271.jpg

instagraminad napoliye italyanca yaptigi veda konusmasini izledim cok duygulandirici aidiyeti yuksek bir herif

juventusa gidebilir alie duzenini bozmayabilirdi orda yedek rahat rahat parasini alirdi , yapmadi.

sansimiz yaver gider de gol ve asistleri ile katki verirse taraftar ile arasinda cok ozel bir bag kurabilecek bir oyuncu.

ben direk podolski vibe aliyorum bu heriften , keske daha genc gelseymis diyecegiz gomis gibi

Karakterli bir adam olduğu söyleniyor. Juve yerine bizi seçmesi de bunu destekliyor.

Reis bu arada sakalları da kırmızıya boyarsan ilginç bir imajın olur diye düşünüyorum.

futbolcuların taraftarlarla aynı frekansta olmadığının göstergesi tam olarak bu adam bence. adam konuya tamamen eğlence gözüyle bakıyor. olması gereken de bu aslına bakarsanız. ilk havalimanı sonrasında dünki space yayını verdiği kısa cevaplar falan az bucuk gösteriyor kendini. cem davran ın sorularına gülmemek için de zor tutmustur kendini ondan da eminim. :d tasak gecmeye gelmiş belli, insallah tasak gecilen taraf rakipler olur :d ben taraftarın bu kadar ilgisinden şaşırdığını düşünüyorum. muhtemelen anlamsız ve sacma geliyor bu tarz adamlara bu hareketler. umarım gerçekten sahaya varını yoğunu verir. 30 lu yasların basında olsa aynı kafayla ekstra bir şeyler koymasa bile resital sunabilecek topcuyken, yaş ilerleyip üzerine bide sallamazsa işimiz iş. :) o yüzden çok büyük beklentilere girmeyin. ismi olan bir adam aldık ama neler de gördük zamanında.

son bir nort daha ekleyeyim. adamı sanki yıllardır yakinen tanıyormuşum gibi bir hissiyat var içimde. o kadar samimi geliyor. kanım çok ısındı onu da demeden edemeyeceğim.

Üst Alt