GSC Haber - Dries Mertens: "Bugün iyi oynamadık" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Dries Mertens: "Bugün iyi oynamadık"

1705346383942.png

Galatasarayımızın, Trendyol Süper Lig’in 20. haftasında Mondihome Kayserispor’u 2-1 mağlup ettiği karşılaşma sonrası futbolcumuz Dries Mertens, yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulundu.

Mertens’in maç sonu değerlendirmesi şu şekilde:

“Açıkçası kolay değildi. Bu akşam oynadığımız oyun en iyi oyunumuz değildi. Burada sadece kendimize odaklanmamız gerekiyor. Diğer dış etkenlere değil, hakeme de değil. Taraftarımızın sevgisi bana iyi geliyor. Ben buraya kupa kazanmak, Şampiyonlar Ligi’nde oynamak için geldim. Onları çok seviyorum. Biz iyi bir takımız ve iyi bir şekilde de ilerleyeceğiz.”

Aga bu ne vefasizlik ya? En yasli oyuncu olmasina ragmen takimi yine Icardi olmayinca bu surukluyor, digerleri ne yapiyor? Sezon sonu zaten birakacak futbolu, hakettigi saygiyi gosterin kendisine cok zor olmamasi gerek bu..
Mertensten daha çok tepkiyi hakeden var doğru ama mertensin kötü oynadığı gerçeği değişmez. Paslar hep isabetsiz şutlar hep cılız. Vefa işlerine girersek bu takım şampiyon olamaz. Sene sonu futbolu bırakacak adama bel bağlayan takımda sıkıntı vardır.mertens yedekte de gerekli vefayı görebilir

Üst Alt