Dries Mertens: "Galatasaray'da olmaktan dolayı çok mutlu ve gururluyum" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dries Mertens: "Galatasaray'da olmaktan dolayı çok mutlu ve gururluyum"

Futbolcumuz Dries Mertens, Galatasaray Futbol A Takımı’nın sabah antrenmanında basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Türkiye’den başka tekliflerin olduğu ve Galatasaray’ı neden seçtiği sorusuna Mertens, “Bunun sebebi Galatasaray’ın en büyük olması” diye yanıt verdi.

Takımın başarısınına odaklandığını dile getiren Belçikalı yıldız, “Takımla birlikte çok çalışmam gerekiyor. Benim yaşımda kolay değil. Takımla daha fazla çalışmaya zamanım olduğu için kendimi iyi hissediyorum. Diğer takımlar hakkında konuşmaktan hoşlanmıyorum. Burada olmaktan dolayı çok mutlu ve gururluyum.” dedi.

Trabzonspor maçı hakkında, “Diğer takımlardan ziyade kendimize bakmamız gerekiyor. Kendimizi geliştirmemiz lazım. Adapte olmaya ve taze kalmaya bakacağız. Kendimizi orada göstereceğiz.” dedi.

“Gol atmak için sabırsızlanıyorum. Gol attıktan sonra ne yapacağımı göreceğiz.” ifadelerini kullanan Mertens, “Sol kanatta, sağ kanatta, forvette ve forvet arkasında oynadım. Kaleye yakın olduğum sürece kendimi rahat hissediyorum ve bol bol gol atmaya çalışıyorum.” ifadelerini kullandı.

Adam geleli 1 ay oldu halen juventus soruyolar, muhabirleri tokatlayasım var.
Adam da diyemiyor ki juveyi tercih etmek mantıklıydı duygularımla hareket ettim ve imzalamadım.

bu cevabı bekliyor ibişler ağzından bir şey kaçırır haber yaparız diye. magazinsel ilerliyor ülkede futbol muhabirliği. utanmasalar yazın denize girdikleri fotolarla çıplak yakalandı haberi yapacaklar.

Üst Alt