Drogba Gelirse Kim Kaç Forma Alcak Sayıyoruz! Hedef 5.000 ! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Drogba Gelirse Kim Kaç Forma Alcak Sayıyoruz! Hedef 5.000 !

Cevap: Drogba Gelirse Kim Kaç Forma Alcak Sayıyoruz! Hedef 900.00

Drogbanın formasını almayı duşunmuyorum , Mustafa Sarpınki daha havalı duruyor halı saha maçlarında.

Bana da şimdilik 1 tane yazın duruma göre aile bireylerini de ekleyebiliriz renkdaşlar :) .

beyler moderatorlere soyleyelim bu konuya bir kez yazan bir daha yazmasin,yoksa dogru bir rakama ulasamayiz.

Öyle alırımla olmuyor, alacak kişilerin hepsi bir kağıda, adı-soyadı ve imzasıyla foto çekip buraya ekleyecek. Bende elbette Drogba forması alırım ama yok Drogba gelmezse de, bu sene Sabri veya Ujfalusi forması düşünüyorum.

Ben her sezon 2 tane aliyorum zaten. Bu sene de farkli olmayacak. Orjinal forma alacak durumu olan herkesten de ayni seyi bekliyorum. Tek fark artik arkasina kimin ismini yazdiracagim belli. Ama formalarin tasarimi anatildigi gibiyse, sari, siyah ve parcali'yi da alirim. Benden 3 olsun :)

Eğer gelirse Başkandan forma almayı teşvik edici konuşmalar olması gerekiyor. Birde 10-15 tl ucuzluk yaparlarsa 2.000.000 satılır vallahi

Forma almak Drogba'ya endeksliyse, vah bu tafatarın haline...

Öyle alırımla olmuyor, alacak kişilerin hepsi bir kağıda, adı-soyadı ve imzasıyla foto çekip buraya ekleyecek. Bende elbette Drogba forması alırım ama yok Drogba gelmezse de, bu sene Sabri veya Ujfalusi forması düşünüyorum.

Aynen Sabri hakediyor bunu. Ben bir de Hasan ŞAŞ yapıcam

Drogba gelirse onunki kesin zaten.Onun haricinde oyuncuların performansına göre bir tane daha alırım. :D

Drogba gelmezse şuan için 1 tane düşünüyorum. :D

Üst Alt