Drogba Gelirse Kim Kaç Forma Alcak Sayıyoruz! Hedef 5.000 ! - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Drogba Gelirse Kim Kaç Forma Alcak Sayıyoruz! Hedef 5.000 !

Cevap: Drogba Gelirse Kim Kaç Forma Alcak Sayıyoruz! Hedef 900.00

Drogma gelse de gelmese de siyah forma da çıakrsa tane alacağım yoksa bir tane...Drogba gelirse fromalarımın birinde Drogba yazar kesin ama.

Beyler bir kişi toplasın. yada anket yapın olmuyor böyle

beyler siz yazın şimdilik buraya. ben gece konunun ilk mesajına isimleri ve yazdıkları forma sayısını yazacam . rahat olun siz :)

moderatörler barış özbekin resmini paylaştım diye transfer nöbeti konusuna girişim engellendi düzeltirseniz sevinirim

ayrıca böyle bir haber buldum :

Menajer Pierre Firelot : ''takımın başına sanırım Villas-Boas geçecek.kendisinin verdiği rapora göre Drogba seneye Chelsea'de olmayacak.''menajer Pierre Firelot ''en cazip teklifi tottenham'dan değil GS'dan aldık.teklif iyi.çok kısa bir süre içinde geleceğimizi belirleyeceğiz''menajer Pierre Firelot ''didier düzenli oynayacağı bir takım istiyor.GS'a çok yakınz.ancak kesin birşey henüz yok.'' (Röportaj : kanal RTI1)menajer Pierre Firelot :''real madridden hiç teklif almadık.milanın ise önerdiği komik rakamı reddettik.1-2 hafta içinde herşey belli olur''bu röportaj RTI1 kanalına TR saati ile 14.40 civarı verilmiştir.

Herkes 3 forma felan diyor ama gerçekten alacak mısınız beyler? :) Herkes 3'er tane forma götürüyor ama çoğu kişinin 1 taneden fazla alacağını sanmam. :)

Üst Alt