"Drogba'nın dönüşü söz konusu olabilir" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

"Drogba'nın dönüşü söz konusu olabilir"

Galatasaray forması giydiği dönemde sarı kırmızılı taraftarların sevgilisi haline gelen ve kariyerini MLS ekiplerinden Montreal Impact'te devam ettiren tecrübeli oyuncu Didier Drogba hakkında flaş bir açıklama geldi.

Didier Drogba'nın Film, Reklam ve Organizasyon anlaşmalarını yapan şirket B4L'nin sahibi Ümit Akbulut, Fildişi Sahilli golcünün devre arasında Galatasaray'a dönebileceğini söyledi.

Radyospor'a konuşan Akbulut, "Drogba ile ilgili dönüş hikayesi zaten konuşuluyor. Ben Drogba ile ilgili açıklama yapamam sadece kişisel fikrimi söylüyorum. Drogba Ocak'ta dönmek istiyor çünkü her futbolcu İstanbul'a, Galatasaray'a dönmek ister. Bana göre böyle bir şey olabilir. Ben kulüp adına veya oyuncu adına konuşmuyorum, kendi fikrimi söylüyorum. Dönüşü söz konusu olabilir" ifadesini kullandı.

gamaspor

PORTAL HABERİ

Moderatör tarafında düzenlendi:
Severim ama ileriyi de dusunmek lazim ve gerek yok diyecem. Baska alternatiflere bakmamiz sart. Sigthorsson dan daha hayir gelmez.

Son düzenleme:
Üst Alt