Drogba’nın Menajeri: “Drogba, Galatasaray’a gelecek” - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Drogba’nın Menajeri: “Drogba, Galatasaray’a gelecek”

Cevap: Drogba’nın Menajeri: “Drogba, Galatasaray’a gelecek”

transfer sezonunda gelmedi diye burun kıvıranlar var adamı 3 ayda bitirdiniz ağzım açık kaldı vallahi :D

Piyasa kızıştırması gibi hissettim ben nedense. Chelsea'de de gram akıl yok. Torres'e güvenip Drogba'yı gönderecekler resmen :asd:

Drogba türkiyeye gelse sag bacagı ile 10 sol bacagı ile 10 ve 3. bacagğı ile de 5 gol atar

Drogba yine filizleniyor

Drogba yine filizleniyor - Süper Lig - Futbol - 2011-2012 - Eurosport

Chelsea'nin golcü futbolcusu Didier Drogba yeni yılda büyük bir olasılıkla Galatasaray forması giyecek.

TRT Spor’un haberine göre Galatasaray’ın bu sezon da teklif götürdüğü Fildişi Sahilli golcü yeni yılda sarı-kırmızılı formayı giyecek.

Cimbom’un yeni transferi Emmanuel Eboue’nin de temsilciliğini yapan Drogba’nın Afrikalı menajeri Francis Kacou, abidjan.net internet sitesine yaptığı açıklamada, “Galatasaray Drogba’dan asla vazgeçmedi, ona çok değer verdiğini kanıtladı. Drogba’yı İstanbul’a getirmem için yoğun bir şekilde çalışmamı istiyorlar. Oyuncuyla da görüştüm ve Türkiye hakkında düşüncelerini olumlu bir noktaya getirdim. Ocak ayında bir aksilik yaşanmazsa, Drogba İstanbul’a gidecek ve Galatasaray’a imzayı atacak” diye konuştu.

"Drogba, Galatasaray’a gelecek"

Piyasa kızıştırması gibi hissettim ben nedense. Chelsea'de de gram akıl yok. Torres'e güvenip Drogba'yı gönderecekler resmen :asd:

Torres'de de bi şanssızlıktır aldı başını gidiyor. :lol: Adam her maç gol kaçırır, sonra bi maçta iyi bi gol atar "hah düzeldi" dersin, aynı maç içinde kırmızı kart alır sonra, yine saç baş yoldurur. :lol: Ama iyi topçu Torres, kırmızı kart cezası bitince çok daha iyi oynayacak eminim.

Drogba konusuna gelince, transfer döneminde çok istiyordum, formama kendi ismimi yazdırmamam için tek sebepti, ama gelmedi. Şimdiyse o kadar heyecanlı değilim, uyum süreci olacak, cart olacak curt olacak. Yaşlı adam zaten. :eek:

Tevez gelsin (oha)

Torres'de de bi şanssızlıktır aldı başını gidiyor. :lol: Adam her maç gol kaçırır, sonra bi maçta iyi bi gol atar "hah düzeldi" dersin, aynı maç içinde kırmızı kart alır sonra, yine saç baş yoldurur. :lol: Ama iyi topçu Torres, kırmızı kart cezası bitince çok daha iyi oynayacak eminim.

Drogba konusuna gelince, transfer döneminde çok istiyordum, formama kendi ismimi yazdırmamam için tek sebepti, ama gelmedi. Şimdiyse o kadar heyecanlı değilim, uyum süreci olacak, cart olacak curt olacak. Yaşlı adam zaten. :eek:

Tevez gelsin (oha)

Yaa bu ispanyollar hep böle ülke dışında başarısız oluyolar genelde. Çok ender örnekleri var başarılı olan. mümkünse takıma ispanyol almamak gerekir.

Anaaaam riera ispanyol:(

abidjan.net de böyle bir haber yok ya. delinin biri taş attı millet inanıyor

Yaa bu ispanyollar hep böle ülke dışında başarısız oluyolar genelde. Çok ender örnekleri var başarılı olan. mümkünse takıma ispanyol almamak gerekir.

Anaaaam riera ispanyol:(

Torres onlardan degil. Liverpoolda cok basariliydi Torres. Baska problemleri olmali suan.

Evimizdeki her maçı kazanırız, derbilerde her zaman 1-0 önde başlarız.Deplasmanlarda yine Drogba varken baskı yemeyiz çünkü savunma oyuncuları korkar fazla açılmaktan.Yani kısacası süper olur.

Ocak ayına kadar takımı bir sistem üzerine oturtursak Drogba bizi uçurur.

gelllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll artık drogbaaaaaaaaaaaaaaaaaa. valla havaalanında seni karşılayanlardan biride ben olurum gelirsen

gelsin gelsin bu sene sampiyonluk garanti olsun. 2 senelik sözleşme yapalım.

Vallaha bizi anca Drogba paklar.Böyle gazlayıcı bir adama ihtiyaç var hücumda.Hatta üstüne Rosicky'i ya da takımı dirençli yapmak için Lass Diarra'yı da almamız lazım.Yoksa bu kadroyla şampiyonluk gelmez ağalar.

Vallaha bizi anca Drogba paklar.Böyle gazlayıcı bir adama ihtiyaç var hücumda.Hatta üstüne Rosicky'i ya da takımı dirençli yapmak için Lass Diarra'yı da almamız lazım.Yoksa bu kadroyla şampiyonluk gelmez ağalar.

hangi yabancilari kesecez reis?

soyle bi dusun.. Muslera-Ujfalusi-Eboue-Riera-Melo-Elmander-Baros (Drogba-Lass-Rosicky) dyelimki oldu olmasi mucize bu 3 oyuncuyu almamizin ama kimi tribune yolliycagiz?

Üst Alt