Drogba'ya Var, Bana Niye Yok? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Drogba'ya Var, Bana Niye Yok?

Adam haklı.

Drogba ne yapmış bu kulüp için de halen takip ediliyor?
Ne yapmis derken biraz abartmiyormusun? Mesela bir sene oynamasina ragmen uluslararasi Burak in ligte gol kralligi degil, Drogba'li Galatasaray'in Sampiyonlar Ligi performansi konusuluyor, Real'e attigi gol konusuluyor.

Gesendet von meinem C6903 mit Tapatalk

Ne yapmis derken biraz abartmiyormusun? Mesela bir sene oynamasina ragmen uluslararasi Burak in ligte gol kralligi degil, Drogba'li Galatasaray'in Sampiyonlar Ligi performansi konusuluyor, Real'e attigi gol konusuluyor.

Gesendet von meinem C6903 mit Tapatalk

Haklısın renktaş

Otobiyografisinden dolayı biraz kırgınım kendisine o yüzden sitemimi biraz abartarak dile getirmiş olabilirim

burak in cikarilmaya kirilmamasi gerekir , fakat klup islerinde ciddiyet gerekir ,drogba konusunda hatali davranis icinde klup

Geçen sezonlar da M.City takımında bunun bir değişik hali olmuştu. Yaya Toure'nın doğum gününü resmi kulüp sitesinde kutlanmadigi için adam bir ay falan trip atmıştı.

Bazen bana tepki geliyor ama ben aslinda dusunce olarak kendi savundugumu degil ,futbolcularin (ya da genel anlamda sporcularin) klup icerisindeki kafa yapisinin bir tesbitini yapiyorum yalnizca ..

Mesela yasin , evvelce sabri .. burak kalkip bir takip olayini boyle malzeme olacak sekle getiriyorsa ,para dengesizliklerinin takim icerisinde nelere sebep olabilecegini bir dusunun

En yakin arkadas olan selcuk ve burakin sozlesmelerindeki rakamlarin kurusu kurusuna ayni ayarlanmasinin tesaduf oldugunu mu dusunuyorsunuz ?

Üst Alt