Drogba'yla anlaştık ama öncelik Forlan'ın - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Drogba'yla anlaştık ama öncelik Forlan'ın

Cevap: Drogba'yla anlaştık ama öncelik Forlan'ın

hadi ordan drogbayla el sıkışılmış forlan bekleniyomuş.Şaka gibi sacma sapan bi haber.

Drogba'nın %1 bile gelme ihtimali varsa ve biz Drogba bekle biz Forlan'ı alacağı diyorsak, kusura bakmayın ama bu yönetim Adnan Polat yönetiminin kopyası bir yönetimdir ki, Bülent Tulun gibi adamlarla çalışan yönetim zaten amatördür.

Bu şuna benziyor; Antalyaya' e uçak biletim var, ama ben otobüsle gideceğim!!

İkisiyle de anlaşma olasalığımız varsa eğer neden birini alıyoruz ki?

İkisini de alın. İlla 1 tane mi yabancı forvet transfer etmek zorundayız.

İkisiyle de anlaşma olasalığımız varsa eğer neden birini alıyoruz ki?

İkisini de alın. İlla 1 tane mi yabancı forvet transfer etmek zorundayız.

Bu adamlar yıllık en az 4m isterler.Sadece 2 adama yılda 8m verecek kadar zenginsek verelim tabiki.

Yahu versinler parayı, biz son 3 yılda transfer ettiğimiz yabancı topçulara daha fazla para ödedik.

Ya ne iskeletinden bahsediyorsunuz bir takımın iskeleti sağ beki, sağ kanatı ve forvetimi? Şaka gibi.

Drogu Forlana tercih etmek? B.Tulunu danismanin yaparsan tabi sirf Forlan sarisin diye boyle kari kiz tercihleri olur. Baskan harbiden futboldan anlamiyormus. Madem oyle neden Luce, Louis van Gaal veya Co'yu getirmediniz bu takimin basina?

Miranda Kerr kız arkadaşım olmak istiyor,ama ben Beren Saat´ten hoşlanıyorum gibi birşey.

Umarim haber yalandir.

Ne demek oluyor ya Drogbayi Forrlan icin bekletiyoruz.

Ulan bu Hadiseyi Bülent Ersoyla aldatmaya benzer!

bende bu haberin doğru olmadığını düşünüyorum, "aklı başında hiç kimse" drogbayla anlaştık ama önceliğimiz forlan demez herhalde!

hele hele forlanın ve kulübünün bütün bu alaverelerinden sonra bu sözü söyleyen birisine Allah akıl fikir versin demekten başka yapacak bir şey yoktur.

Üst Alt