Dünya Kupası Avrupa Elemeleri'nde Diğer Maçlar - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dünya Kupası Avrupa Elemeleri'nde Diğer Maçlar

Almanya Flick'in ilk maçında deplasmanda Liechtenstein'ı sadece 2:0 yenebilmiş.

Spiker rezil bir skor falan diyordu maçın sonunda. Yedeklerle bile oynasan kafadan 5-6 atman lazım diyordu.

cica baya ikinci santrafor gibi oynuyor

kendisini almadan once ,transfer basliklarinda ve scout basliginda nacizane belirtmistim. forvet arkasi ,ceza sahasi onu ve icerisinde cok ama cok etkili bir yetenek ,diye.

hoca malesef daha geride oynatiyor..... yine de kalitesi ve oyun akli sayesinde farkli bolgede de osla skora katki vermesi alkisi hak eden bir oyuncu performansi salt kendi ozelinde.

maca donersek;

romanya bekledigim gibi oynadi. *mac onu yazdigim nacizane mesajda da belirttigim gibi, romanya bu elemelerde *pozitif futbol oynayan bir takim, hatta sanssizlik yasamasalar lider bile olmuslardi onceki maclarda.

bekledigim sekilde maca basladilar ve mac boyu bir kac hata disinda cok iyi ve etkili oynadilar. kontralara iyi ciktilar, geriden topu kanatlara ve arkaya iyi aktardilar yerdne ve havadan,,, cica macta kendileri adina en one cikan ayaklarin basinda idi,, ilk tehlikeli ataklarinda gole onunla yaklastilar yanilmiyorsam, yan aglarda kaldi vurusu....

bu sefer hoca 2yi bulduktan sonra dk 83 te ,
2-0 dan sonra cikardi cica'yi dk 87 sanirim.

onceki mesajda da degindigim gibi kazanan adina altin degerinde bir macti bu versus.
romanya oyun anlaminda grubun en etkili ve pozitif oynayan takimlarindandi benim adima tepede idi.

bu elemelerdeki pozitif oyunlarinin karsiligini net bir galibiyetle hak ediyorlardi. tebrik ediyorum bu baglamda kendilerini ve cica'mizi....

transfer sezonunda rumen oyunculara kimi renktaslarimiz burun kiviriyordu, soru isareti getiriyorlardi akillarina,,,

o donem nacizane olarak, rumen futbolu geneline ve mevcut jenerasyonlarina yonelik bir kac mesaj eklemsitim elimden geldigince.

sonrasinda cica geldi vs.

demek istedigim, rumenlerde yetenekler mevcut, onemli olan dogru profilleri bulup takima kazandirmak.
bu minvalde cica ismi ilk ciktigi an sahsen cok memnun olmustum.
sonrasinda takima kazandirilmasi da keza.

izlanda tarafina diyecegim,
izlanda yeni yapilanma doneminde idi , yeni hoca vs,... kanimca bizle kora kor oynadiklair grup maclarindan bugune cok sey kaybettiler. < ; > romanya macinda fiziksel olarak geride olmalari cogu kisiye garip gelebilir...
grupta kalan maclarda 2.lik sanslarini dusuk goruyorum. 2.almanya ile 6 puan fark var.

neyse. guzel bir mac oldu.

ps;

*romanya u20
hazirlik macinda versus portekiz u20 karsisinda 2 -1 galip geldi.

romanya sonraki macta lihteyns karsisinda ic sahada galip gelip momentumu arkasina tam olarak alarak son donemece girer gibi... temennim devam etmeleri.

gunun en renkli maci kanimca
h grubunda olur. slovakya vs hirvatistan

hirvatlar grubun defansif anlamdaki en iyi takimi. 4 macta kalelerinde 1 gol gorduler...
ofansif olarak ise eski guclerinde degiller 4 golleri bulunuyor... puansal olarak bu 4 gol genele yayilmis oldugundan grupta 2.siradalar 7 puanla...
slovakya 3.sirada 6 puanla... grubun en fazla berabere kalan tarafi.. 1 galibiyet 3 beraberlik...maglubiyeti olmayan tek takim.

bir diger cekismeli gecmesi muhtemel mac , grup *f
israil vs avusturya...
2 ile 3.nun maci....
her ikisi de 7ser puanda...
lider danimarka 12 puanda 4 mac sonunda........
bu grupta 5 puanli iskoclar > moldovya karsisinda galip gelirse , olasi isr vs avst macindaki beraberlikte 3 takimin puanlari esitlenecek *8

Üst Alt