Dünya Kupası Avrupa Elemeleri'nde Diğer Maçlar - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dünya Kupası Avrupa Elemeleri'nde Diğer Maçlar

Hagi olgunlaşmaya başlamış. Normalde asıl ayağı sağ diye hatırlıyorum ama daha çok solunu kullanıyor. Inverted Winger olmak için bunu yapıyor sanırım. İçe kat ederek oynuyor.
Iki ayağını da iyi kullanabiliyor aslan parçası.

Altyapıda hem sağ hem sol ayağıyla frikik falan bile atıyordu. Keramettin de kornerlerden bahsetmiş zaten.

Marin ve Cica'yı beğendim. Stanciu ve Tanase kötüydü. Hagi top ayağına gelince kaliteli diyorsun ama hala topsuz oyunda kendisini hiç geliştirmemiş çok statik kalıyor. Cica'nın bizde Morutan'a attığı ve Morutan'ın çalımlarla gol attığı pasın benzerini Cica, Hagi'ye attı ama Hagi çalım atarken topu ayağından açtığı için harcadı Hagi. 2. yarıda Tanase yerine Andrei Ivan, Hagi- Morutan yada Denis Man değişikliği bekliyorum.

Marin ve Cica'yı beğendim. Stanciu ve Tanase kötüydü. Hagi top ayağına gelince kaliteli diyorsun ama hala topsuz oyunda kendisini hiç geliştirmemiş çok statik kalıyor. Cica'nın bizde Morutan'a attığı ve Morutan'ın çalımlarla gol attığı pasın benzerini Cica, Hagi'ye attı ama Hagi çalım atarken topu ayağından açtığı için harcadı Hagi. 2. yarıda Tanase yerine Andrei Ivan, Hagi- Morutan yada Denis Man değişikliği bekliyorum.
cicanin ilk yarida yine sutu bloklandi. rahat pozisyondayken bile siddetli ve yukardan vurmuyor. yerden ve temiz cekmeye calisiyor surekli. sutlarini gelistirmeli. o teknik var onda.

garry ve bruma sut ve bitiriciligini gelistirmisti bizde cica da gelistirir umarim

cicanin ilk yarida yine sutu bloklandi. rahat pozisyondayken bile siddetli ve yukardan vurmuyor. yerden ve temiz cekmeye calisiyor surekli. sutlarini gelistirmeli. o teknik var onda.

garry ve bruma sut ve bitiriciligini gelistirmisti bizde cica da gelistirir umarim
Aslında iyi yere kalecinin kurtarmasının zor olacağı yere çekiyor yani çektiği şutlar kötü değil ama yerden çekinde ceza sahası kalabalık olduğu için bloklanması yada birine çarpması yüksek ihtimal oluyor.

Romanya'da da biz gibi sol bek yok. Antep'te stoper oynayan Tosca sol bek oynuyor. Forvet ve defans hatları da kötü. Orta saha ve kanat bölgesinde iyi iş çıkarmışlar. Zaten 6-7 tanesi Hagi altyapılı.

Üst Alt