Dünya Kupası Fantasy Futbol | GSCimbom Lig - Sayfa 15 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dünya Kupası Fantasy Futbol | GSCimbom Lig

Cevap: Dünya Kupası Fantasy Futbol | GSCimbom Lig

Gelmez.Yuh ulan maçlara göre kadro kursana düşük alırsa ertesi gün çıkartırdın :asd:

Yönetim duy sesimizi ;

Lig birincisine ayrı ödül,eşleşmeli şampiyona ayrı ödül istiyoruz :D

Uruguay gol yemeseydi herkes yüksek puan alacaktı,fazla bi kaybımız yok anlaşılan :D

Suarez'i alıyordum çok pahalı diye çıkarttım,yanarım yanarım ona yanarım.

Suarez keptındı benim. 28 puan geldi ilk defa kaptan oyuncudan bu kadar puan aldım. 1.maç toplamda 39 ama uruguaydan çok oyuncum yoktu asıl maç abd-ghana :)

Abd - Gana maçından 4 oyuncum var :) Anlaşılan kaptan farkını kapatamaz sam eleneceğim :D

Abd - Gana maçından 4 oyuncum var :) Anlaşılan kaptan farkını kapatamaz sam eleneceğim :D

Oha elenmeli mod falan varmış ben yeni görüyorum. Bende diyorum bu herif bana niye taktı neden rakip diyor :D Abd gana maçından 4 adam var bende de :) Ama bunlar benim yedek diye düşündüğüm oyuncularımdı, asıl oyuncularım 28 ve 29unda oynayacaklar aslında.

Allah Suarez'den razi olsun diyorum. Ayrica ne bicim puan sistemi bu macin adami Arevalo Reis'e 4 puan vermis?

Cok mal bir sistem, golde tek hata kalecinin aslinda. Dun de mesela top Pique'nin kicina carpti girdi, heralde o yuzden Ramos'un puanlar gitti hatasiz oynamasina ragmen.

Hayri Reis malesef oyun böyle :) Ayrıca bir oyuncu çok iyi oynarsa Atak bonus,defans bonus veye saves bonus puanlar alabilir.

Mesela Messi,hiç gol ve asisti olmamasına rağmen zirveye oynuyor :)

Üst Alt