Dünya Kupası Grupları Belli Oldu | Hollanda - Türkiye - Norveç - Karadağ - Letonya - Cebelitarık | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dünya Kupası Grupları Belli Oldu | Hollanda - Türkiye - Norveç - Karadağ - Letonya - Cebelitarık

Eop1sfQXYAc50wu

Son düzenleme:
Grup ikincisi 10 takım ile UEFA Uluslar Ligi'nden gelecek iki ekip ise play-off maçlarına çıkarak Dünya Kupası vizesi arayacak.

Şenor'a bu 2 kontenjan için mi bu kadar saldiri oldu yaw yuh

Euro'ya goturmus. Dunya Kupasi elemelerinde 2.torbada. Dunya Kupasi'na gidemezse ok saldiri olmali ama z.sonik uefa turnuvasinda dusse ne olur ciksa ne olur?

Ilk uluslar liginde de bir sey yapamadik ama sonra grup asamasindan euro'ya gittik. Onemli olan grup asamasi.

küme düşmemesi lazım abuk subuk takımlara karşı, gidip macaristana 2 maçta eziliyor sonra vız vız vız bişeyler anlatıyor gerçi genel olarak herife tepki görmedim biraz biz taarruzdayız gibi geliyor o da saha dışı mevzularda fazla vızıldamasından ötürü. yoksa milli takım z. olduğumdan değil herif kıl ediyor

Euro'ya goturmus. Dunya Kupasi elemelerinde 2.torbada. Dunya Kupasi'na gidemezse ok saldiri olmali ama z.sonik uefa turnuvasinda dusse ne olur ciksa ne olur?

Ilk uluslar liginde de bir sey yapamadik ama sonra grup asamasindan euro'ya gittik. Onemli olan grup asamasi.
6 maçta tek galibiyeti var o da 10 kişilik rakibe karşı. Biz umursamadıysak diğer takımlar da aşırı umursayarak oynamadı turnuvayı.

Zaten Fransa maçlarını çıkarırsak iyi bir takıma karşı da maç kazanamadı henüz.

6 maçta tek galibiyeti var o da 10 kişilik rakibe karşı. Biz umursamadıysak diğer takımlar da aşırı umursayarak oynamadı turnuvayı.

Zaten Fransa maçlarını çıkarırsak iyi bir takıma karşı da maç kazanamadı henüz.

Dünya şampiyonu Fransa'dan 4 puan aldık.
Son maç kazansak grubu birinci bitiriyorduk.
Bence fark eden bir şey yok.

En fazla 2 playoff kontenjanı var.
Direkt bilet bile değil.
Gruplara yüklenmek daha mantıklı.

Ben bu maçlara hazırlık maçı gözüyle bakıyorum.

Gscimbom mobil

Dünya şampiyonu Fransa'dan 4 puan aldık.
Son maç kazansak grubu birinci bitiriyorduk.
Bence fark eden bir şey yok.

En fazla 2 playoff kontenjanı var.
Direkt bilet bile değil.
Gruplara yüklenmek daha mantıklı.

Ben bu maçlara hazırlık maçı gözüyle bakıyorum.

Gscimbom mobil
4 puana bir şey demiyorum o maçlarda Fransa top oynamamış olsa da.

O maçlar dışında bizim seviyemizde bir takımı dahi yenemedik diyorum. Andorra, Moldova, Arnavutluk vs maçlarının ise 3ü falan son dakika golleriyle kazanıldı. Bunu büyük başarı olarak görüyorsak, Uluslar ligindeki durum da aynı şekilde başarısızlıktır.

Menajer ittirmesi oyuncuları ısrarla oynatması ise ayrı konu.

Almanya/Danimarka
Türkiye
Yunanistan
Lüksemburg
Andorra
Cebelitarik/San Marino

güzel kura olur

Les ise:
Fransa
Türkiye
Norvec
Bosna
Emrenistan
Moldova

eh iste:
Portekiz
Türkiye
Macaristan
Arnavutluk
Estonya
Moldova

bence su kura gelir:
Belcika
Türkiye
Cekya
Karadag
Kosova

5li grupta oluruz

4 puana bir şey demiyorum o maçlarda Fransa top oynamamış olsa da.

O maçlar dışında bizim seviyemizde bir takımı dahi yenemedik diyorum. Andorra, Moldova, Arnavutluk vs maçlarının ise 3ü falan son dakika golleriyle kazanıldı. Bunu büyük başarı olarak görüyorsak, Uluslar ligindeki durum da aynı şekilde başarısızlıktır.

Menajer ittirmesi oyuncuları ısrarla oynatması ise ayrı konu.

O 4 puan başarıdır.
Avrupa şampiyonasına katılım da başarıdır.
Polonlar senelerdir böyle takımları tokatlaya tokatlaya birinci torbadan katılıyor kupalara.
Birisi çıkıp diyor mu ağa ne ayaksın çoluk çocuğu yenip gelmişsin.

Şenol felan beni ilgilendirmiyor.

Gscimbom mobil

Üst Alt