Dünya Kupası Şampiyonunu Belirliyoruz! - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dünya Kupası Şampiyonunu Belirliyoruz!

Birazda gülelim :asd::asd::asd: kendi yaptığın şeyi bana söylüyorsun hemde benim sana dediğim lafla çok komik adamsın harbiden.Ben en başından beri fransa diyorum hatta @Aydın Aslan ile beraber diyoruz yani tekte değildim şahidimde var :D bu hamleler bize sökmez boşa kürek çekiyorsun

En azından tarafımız belli satmadık kimseyi ikbal için senin gibi daldan dala da konmadık...Güçlü neredeyse oradasın galiba hep mutlu olmak istiyorsun :)

Deutschland Über Alles FIFA Dünya Kupası 2018'de finale giden yol

DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!

dk2018-53ff7b63b60497af26deaa2df5b4056941358.jpg

Şanlı Almanya'm elendiği için artık İngiltere'yi tutuyorum ve son 16 itibariyle tahminlerimin ağaç görseli de bu;

dk2018-629f2dda39f1cb8e9507d2db219d061e82538.jpg

You Will Never Walk Alone!!!

You Will Never Walk Alone!!! FIFA Dünya Kupası 2018'de finale giden yol

Valla önce Almanya sonra da İngiltere gitti...Şimdi Hırvatlar diyorum :)

Elenince teknik olarak şampiyon olunmuyor ya :LOL::ROFLMAO::asd: ondan :)
Saçma bir post, ben senin taraf değiştirdiğin yerleri belgeledim sen benim taraftar değiştirdiğim yeri göstermessen tarafımca iftiracı biri olacaksın
En azından tarafımız belli satmadık kimseyi ikbal için senin gibi daldan dala da konmadık...Güçlü neredeyse oradasın galiba hep mutlu olmak istiyorsun :)
Şanlı Almanya'm elendiği için artık İngiltere'yi tutuyorum ve son 16 itibariyle tahminlerimin ağaç görseli de bu;

Üst Alt