dünya kupasında her gün aykut kocaman futbolu görmemiz | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

dünya kupasında her gün aykut kocaman futbolu görmemiz

özellikle dünya kupasinda zevksiz maclari seyretmemize sebep olan gercektir.

gareth southgate ve louis van gaal basta olmak üzere bazi teknik direktörlerin oynattiklari aykut kocaman futbolu gercekten hic tatmin etmiyor. almanya ve ispanya teknik direktörleri bugün forvetsiz baslayip golleri sonradan el mahkum sahaya sürdükleri forvetleriyle buldu.

forvet pas oyununda yetersiz olsa bile bir formül bulup sen golcülerini oynatmalisin. cok az macta karsilikli golün olmasi turnuvaya harcadigimiz günlük 6 saati sorgulatiyor.

Bunun nedenlerinden 1'i de böyle büyük 1 turnuvanın yazın dışında oynanması.Yazın olsa takımlar Hazırlık Maç'ı oynardı bu Maçlar öncesinde.Bu Pes - Fifa falan da değil gerçi onlarda da önemli bazı konularda bu.Takımlarda hep hem de ilk Maçlar'ın getirmiş olduğu etkiyle İy daha dengeli oynuyolar.2.Y'a bakarak..

DK oyun yorumlarımı grup aşaması son maçlar ve grup sonrasına saklıyorum. Beklentim ve heyecanım hala mevcut güzel maçlar izleyeceğiz.

Mevcut
Fransa
Belcika
Ingiltere
Hollanda

Tdleri degismedikce boyle futbol izlemeye devam ederiz gibi. Nerden bulup getirdilerse ne kadar anti futbol oynatan hoca varsa harika jenerasyonlari teslim etmisler

3'lü defans furyası ne zaman biter, o zaman heyecan gelir. Ama 3'lü oynatıp güzel futbol oynatan hocalar da mevcut tabi.

Şuna bağlıyorum ben, dünya kupası sezon ortasında olduğu için futbolcular da pek kasmıyor gibi kendilerini. Sonuçta organizasyon sonrası takımlarına dönüp mevcut hedeflerine oynayacaklar yine.

Futbol artık kapitalist bir düzen. Eskisi gibi erkek oyunu değil.

Üst Alt