Dünya Kupası'nda Sürpriz Yapabilecek Takımlar - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dünya Kupası'nda Sürpriz Yapabilecek Takımlar

uruguay şampiyonluğu sürpriz mi sanmam

Kanada'dan ben 1 sürpriz bekliyom yav :D

Almanya

Pek konuşulmuyor ama çok iyi kadroları var en az yarı final bekliyorum
😂😂😂

Bir de hüsnü ağabeyinizin Almanya yorumuna bakın..Unutmuşum ama Barıştan sonra Samiyi de ufaktan paket etmişim 😂
Yarı finale çıkmaları büyük sürpriz olur geçmiş yıllara göre baya vasat bir takım geliyor.
Brezilya favori gibi benim sürpriz adayım Portekiz doğru isimleri kullanırlarsa kupayı bile alabilirler..

😂😂😂

Bir de hüsnü ağabeyinizin Almanya yorumuna bakın..Unutmuşum ama Barıştan sonra Samiyi de ufaktan paket etmişim 😂

15047.jpg

Dünya Kupası'ndan önceki Maçlar'da iyilerdi reis hatta Belçika Maçı'nı bile kazanabilirlerdi.Hırvatistan Maçı sonrası tam dağıldılar :D

Ben kanadayı önceden izlemiş olsam gruptan çıkar derdim yaw çok ilginç ilk maç belcikanin içinden geçtiler batshuayi mali gitti attı golü.. Fizik kaliteleri çok iyiydi ama takım resmen beyin yoksunu.. A.Davies abilik yapmaya çalışıyor o yaşında düşün yani şöyle modric gibi derleyip toplayacak tecrübeli biri olsa şansları olurmuş .

Ben kanadayı önceden izlemiş olsam gruptan çıkar derdim yaw çok ilginç ilk maç belcikanin içinden geçtiler batshuayi mali gitti attı golü.. Fizik kaliteleri çok iyiydi ama takım resmen beyin yoksunu.. A.Davies abilik yapmaya çalışıyor o yaşında düşün yani şöyle modric gibi derleyip toplayacak tecrübeli biri olsa şansları olurmuş .
Diğer Turnuva'da da benim sürpriz takımım olur yine reis :D

Üst Alt