Dünyanın En Berbat Başkanı Kimdi? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dünyanın En Berbat Başkanı Kimdi?

DÜNYANIN EN BERBAT BAŞKANI?

• Kullanılan toplam oy
    56
Geçen seneki Fb maçından sonra sarhoşken yaptığı abuk subuk basın toplantısından sonra Nihat'ın yanına gitmesi.

İzlediğim en kötü takım sporu performansına imza atan kadın futbol takımını kurması yetmiyormuş gibi stadımızda Fb ile hazırlık maçı ayarlayıp 7 yedirtmesi.

Pilot takımımız Niğde Anadolu'nun küme düşmesi

Şunlar 2-3 hafta içerisinde olmuştu. Torrent'e de tazmimat ödeyecekmişiz. Net Burak diyorum. Ali en azından para veriyor.

Konu aslında çok net bir şekilde iki camianın en büyük farkını ortaya çıkartıyor. Ali Koç hala başkanlığını sürdürüyor, Burak Elmas ilk yılını dolduramadan gönderildi. Bizim kulübümüzde, kültürümüzde başarısızlığa en ufak bir tahammül yok. Değil Ali Koç, tüm Koç holding yöneticileri toplansın, bu sonuçları Galatasaray başında alsaydı ilk senesi dolmadan hepsi kapı dışı edilirdi kulüpten. Böyle büyük camia olunuyor, olumsuzluklara hızlı reaksiyon alabilmek, ortak bir noktada buluşup gerekli tepkiyi gösterebilmek çok önemli.

Benim bildigim, gordugum Burak Elmas. Fenerli birini baskan yapsan, bu kadar takimi sabote etmezdi. Isitan gun kankasi ile resmen taraftarlarin sinir uclariyla oynadilar.

Geçen seneki Fb maçından sonra sarhoşken yaptığı abuk subuk basın toplantısından sonra Nihat'ın yanına gitmesi.

İzlediğim en kötü takım sporu performansına imza atan kadın futbol takımını kurması yetmiyormuş gibi stadımızda Fb ile hazırlık maçı ayarlayıp 7 yedirtmesi.

Pilot takımımız Niğde Anadolu'nun küme düşmesi

Şunlar 2-3 hafta içerisinde olmuştu. Torrent'e de tazmimat ödeyecekmişiz. Net Burak diyorum. Ali en azından para veriyor.

Rahmetli Canaydın,Delnan Polat ve Dursun'un ilk dönemi hakkındaki fikirlerin

Rahmetli Canaydın,Delnan Polat ve Dursun'un ilk dönemi hakkındaki fikirlerin
Canaydın döneminde Luce'nin kovulması hatalı ve sonraki süreçte kadromuz Fb'den kötü. Yine de Burak'la yan yana gelemez. Klas ve beyefendi biri ayrıca.

Delnan Polat'taki kelime oyununu anlamadım. 2010-2011 tarihimizin en kötü sezonu. Keita'yı satıp, sakat Baros ve Kewell'a güvenip sezona girdi. Arda da sakatlanınca tam patladık. Şampiyonluğu geçtim, Türkiye Kupası, Avrupa'da sükseli bir sonuç, derbi galibiyeti olmayan tek sezonumuz. Sezona dair en ufak güzel bir anımız yok. 90'lardaki başarısından, 20.45 gibi sembolleşmiş göndermesinin hatrına yine de Burak'ın önüne koyarım. Onlar olmasa Burak'tan kötü derdim

Dursun ilk dönemi net kötü ama tam başkanlığı öğrenmişken ve Terim'i getirmişken baskın seçim yapıp kendi ayağına sıktı. Şu anda iyi gidiyor zaten.

Burak'ın iyi yaptığı bir şey var mı? Erkek basket şubesi biraz iyiydi o kadar.

Canaydın döneminde Luce'nin kovulması hatalı ve sonraki süreçte kadromuz Fb'den kötü. Yine de Burak'la yan yana gelemez. Klas ve beyefendi biri ayrıca.

Delnan Polat'taki kelime oyununu anlamadım. 2010-2011 tarihimizin en kötü sezonu. Keita'yı satıp, sakat Baros ve Kewell'a güvenip sezona girdi. Arda da sakatlanınca tam patladık. Şampiyonluğu geçtim, Türkiye Kupası, Avrupa'da sükseli bir sonuç, derbi galibiyeti olmayan tek sezonumuz. Sezona dair en ufak güzel bir anımız yok. 90'lardaki başarısından, 20.45 gibi sembolleşmiş göndermesinin hatrına yine de Burak'ın önüne koyarım. Onlar olmasa Burak'tan kötü derdim

Dursun ilk dönemi net kötü ama tam başkanlığı öğrenmişken ve Terim'i getirmişken baskın seçim yapıp kendi ayağına sıktı. Şu anda iyi gidiyor zaten.

Burak'ın iyi yaptığı bir şey var mı? Erkek basket şubesi biraz iyiydi o kadar.
1674429315739.png

10 sezon aradan sonra Kadıköy'den puanla çıkmanın hiç mi hatırı yok ahbap?Geçen sene tamam bir yerden sonra o ihtimal kalmamıştı da,20'li haftaların ortalarında hala küme hattının 2-3 puan üstündeydik.2010-11'de hiç öyle bir ihtimal olmadı mesela,kötü sezon geçirdik ama küme olayı hiç gündeme gelmemişti.Bizim geçen yıl içerdeki TS mağlubiyetinden sonraki ortam ve fikstür ciddi manada sıkıntıydı,küme düşeceğimizden değil tabi de,2018-19 FB gibi olmuştuk işte.Tarihin en kötü lig derecesi olan 13. lüğün de geldiğini+Fb'ye olan 8 maçlık 4,5 yıllık yenilmezlik serisinin bittiğini 2 maçta 0 puan aldığımızı gözönüne alırsak ben 2021-22 diyorum en kötü sezona.Ha 2021-22 kadrosu,2010-11 kadrosuna göre daha kalitelidir dersin ona katılabilirim

Üst Alt