Dünyanın En Gerizekalı Taraftar Grubu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dünyanın En Gerizekalı Taraftar Grubu

Dünyanın en gerizekalı taraftar grubuda grup harici normal taraftarıda bizde. Biz daha bu lanet olası taraftar yüzünden çok borca gireriz çok çöpleri bulundururuz kadroda. Şunuda net söylüyorum hani fener taraftarı beyinsiz falandırda en iyi tepkiyide onlar koyuyor. Adamlar Emenikeyi resmen takımdan yollattı. Bugün forvetlerinde RvP varsa Emenike olayındaki kararlılıktandır. 2 pres yaptı penaltıdan gol attı diye yalama moduna geçmedikleri için böyle transfer yaptılar. Aynı Emenike bizim takımda aynı olayları yapsa muhtemelen sözleşmesine +2 yıl ve 2 milyon euro zam yapardık. Lanet olsun böyle kişiliklere utanıyorum böyle kişilerle aynı takımı tuttuğum için.

Forvet falanda beklemeyin kendinize yazık edersiniz. Gelirse bi çapulcu getirirler ancak. Burağı yedek bırakabilecek birini almazlar. Bu sünepe futbolu bırakana kadar 1.forvet olarak bu takımda kalacak. Zaten bi transfer yasağı yersek buda mümkün olacak iyice en az 2 yıl yeriz zaten yıllarca Burak-Umut takılırız. Taraftarda tempo tutar Buraak Yıııllmaaaz diye. Bundan sonra üzmeyecem kendimi böyle insanlar yüzünden. Küme düşelim gerekirse neşemden 1 gram kaybetmeyecem. Kendime yazık bir alay gerizekalı paraya tapıyor diye ben burda üzüntüden sabahlamayacam artık. Son olarak inşallah o transfer yasağını yerizde Burakda defolup gidip bizi bi yüz üstü bıraksın. O zaman görecem ben o yalamaları..

yönetim bu takıma forvet alırsa bu gerizekalı çomarlara fazla bile
almayın da görsünler burakla anyayı konyayı
şerefsizler

Üst Alt